Sınıf Öğretmeni

Konya Selçuklu, Konya, Karaman
  • 24.01.2020
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 634 Görüntüleme

İş Tanımı

Konya Eğitiminde sektörünün lider kuruluşu olan Temel Değerler Eğitim Kurumlarının Konya Erenköy Kampüsüne 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında görevlendirilmek üzere öğretmen alımı yapılacaktır.

Aranan Nitelikler

Esnek çalışma saatlerine uyumlu
En az 2 yıl deneyimli
Öğrenci iletişimi iyi
Mesleğini seven
Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış veya 2 yıl süre ile tecilli durumda olan
Eğitim teknolojilerini derslerinde severek uygulayan,
Akıllı tahta kullanımı bilgisine sahip

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Uğur Okulları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Bursa, Samsun, Ordu, Tokat, Mersin(İçel), Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Kayseri, Balıkesir, Konya, Nevşehir, Tunceli, Muğla Marmaris, Kocaeli, Adana, Tekirdağ Çorlu
Bugün
DOĞA KOLEJİ
Dün
MEKTEBİM KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Kayseri, Konya, Manisa, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Trabzon
20.01.2020
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları
Ankara, Antalya, Gaziantep, Diyarbakır, Kocaeli, Mersin(İçel), Konya
Bugün
Dün
DOĞA KOLEJİ
Dün
Konya, Konya Selçuklu
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

KONYA TEDEM KOLEJİ

Tedem Koleji eğitim kurumları 1992 yılında Konya’ nın şehir merkezinde “Temel Değerler Eğitim Kurumları” adı altında eğitim hayatına merhaba demiştir. Temel Değerler Eğitim Kurumları, o yıllarda özellikle öğretmen kadrosundaki kalitesiyle ve öğrencilere sağladığı olanaklarla faaliyet gösterdiği 25 yıl boyunca her yıl SBS’ de Türkiye birincileri çıkararak alanında bir ilki gerçekleştirmiş ve Konya’ nın en büyük kurumsal markası olarak adını zihinlere kazımıştır.

2015 yılında”Temel Değerler Temel Lisesi” adı altında Yoluna devam eden tecrübeli kadro başarılarına başarı katmış, adeta parlayan bir meşale gibi bütün dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu başarılarda çok büyük emeği geçen öğretmenler, Konya’nın eğitim çitasını çok daha yukarılara çıkarmak, uluslararası standartlarda bir okul açmak için yeni bir heyecanla yola çıktı. Çok sayıdaki saygın eğitim kurumlarını gezip bu kurumların fiziki yapılarını ve eğitim programlarını inceledi. Eğitim uzmanı ve akademisyenlerle aylarca süren görüşmeler yapıldı. Üstün bir eğitim kalitesi rotasında yüzlerce araştırma yazısı tarandı, raporlar çıkarıldı. Kaliteli eğitim-öğretim için gereken her şey yapıldı. En nihayetinde okulumuzun inşaatı Sille-Ak mahallesi, tutkun sokak mevkiinde 2017 şubat ayında başlamış olup 2017 temmuz ayında tamamlanması planlanmıştır.

Hem akademik hem spor hem de sanatsal başarılarıyla Konyamızı ulusal ve uluslararası alanlarda gururla temsil edecek olan Tedem Koleji, içerisinde İlkokul, ortaokul, Anadolu ve Fen Lisesi binalarını barındırmaktadır.

Ayrıca kampüsümüzde konferans salonları, spor salonlarıyla Konyamızın öz ve öz değeri olan lokomotif okulu olmanın gururuyla 2017 eylül ayında eğitim öğretim faaliyetlerine merhaba diyecektir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları