Web Sitesi İçerik Editörü

Ankara
  • 31.12.2019
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 2794 Görüntüleme

İş Tanımı

Uzunnu Şirketler Grubu bünyesinde faaliyete başlayacak olan BULBAKALIMBUL.COM ve KOTUCIKTI.COM web sitelerinde operasyon ve faaliyetlerde aktif olarak çalışarak sitelerin işletilmesi ve geliştirilmesinde yer alacak takım arkadaşları arıyoruz.


*Sistem üzerinde yönetim panelleri ve dijital ortamda kullanıcı ve müşterilerin istek ve gereksinimleri doğrultusunda gerekli işlemlerin yapılması.

*Ofis içerisinde bilgisayar başında operatör olarak görev alarak sistemin düzgün çalışmasının sağlanması. (Saha veya satış personeli sanılmaması adına)

*Kullanıcı ve müşteri talep ve ihtiyaçlarının belirlenerek sistemin ve sitelerin geliştirilmesinde aktif olarak yer almak.

*Düzenli ve dökümantasyonlu bir şekilde çalışarak sistemin raporlanabilmesi için gerekli belgeleri sağlamak.

Aranan Nitelikler

*Bilgisayar kullanımı ve web teknolojileri konusunda bilgili.

*Yeterli düzeyde İngilizce bilen

*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Pixeloth Medya Reklam Bilişim Yazılım Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
Ankara, İzmir, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Bursa
Son 1 Ay
Sınav Eğitim Kurumları
Ankara
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

NETELSAN ELEKTRİK ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş.

Sektöründeki faaliyetlerine 1989 yılında başlayan Netelsan, bina iletişim sistemleri ve sensörlü aydınlatma armatürleri üzerine ürünlerinin Ar-Ge’si, tasarımı ve üretiminin tamamını kendi bünyesinde yapan nadir firmalardan biridir.  Türkiye geneline yayılmış satış ve servis ağı, Ar-Ge’ye verdiği önem ve bina elektroniği alanındaki deneyimi sayesinde Netelsan  bugün Türkiye’nin sektöründeki lider firmalarından biri haline gelmiştir.

Yenilikçi ve öncü yapısıyla yurtdışına ihraç yapan ve markasıyla tercih edilen firmamız çalışmalarında tamamen sizlerden aldığı güven ve %100 yerli kaynak kullanarak kaliteli ürün ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları