Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Environmental Engineer

  • 25.04.2019
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 1763 Görüntüleme

Job Description

PlanetTEK Environment and Treatment Technologies Inc. established in 2004, we are a rapidly expanding local Company with a Global potential. At the moment, 60% of our sales is EXPORT Sales. We are proud to successfully cooperate on various projects across the world with many well-established environmental and waste water treatment companies such as VEOLIA of France, HEAL of AUSTRALIA, METITO of UAE,  ARAMCO of S. Arabia, Capital Water of Chile and KfW Finance Institution of Germany, UNILEVER - LIPTON, BP, SOLIS of Greece and ABCO of Australia. At present, we are serving in 22 countries.We are active also in state tenders:  ASKİ, BASKİ, İSKİ, TOKİ, Mardin MARSU, Amasya, İğneada, Edirne Municipalities.

Required Skills

WE ARE LOOKING FOR A TEAM PARTNER WHO WILL BE DEDICATED TO MAKE PlanetTEK A GLOBAL NAME! She will be responsible for finding, developing projects and sales. Here are the criteria to select the team partner we are looking for: 1- Must have a min of 1 yr of experience in projects / business development and sales 2- We prefer environment engineers to apply for this position but graduates from other engineering departments or international relations are also welcome. 3- Native Arabic speaker. Must have good command of written and spoken French and also prefarably in English. 4- Candidates must have work permit. 5-Must be able to drive automatic and manual clutch car and should have no limitations for traveling in and outside the country. 6- We are located at Kavacık. Please consider Istanbul traffic situation when making your job application. Please include a short explanation, stating why you are applying for this position and how you can add value to PlanetTEK Inc. (in English).

Summary Info

Benzer İlanlar

BY HOLDİNG A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Ege Gökmen OSGB
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
ŞAFAK MOBİL SAĞLIK
İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Mersin(İçel), İstanbul Anadolu Yakası
30.12.2019
BENZER TÜM İLANLAR

PLANETTEK ÇEVRE VE ARITMA TEKNOLOJİLERİ AŞ.

PlanetTEK Çevre ve Arıtma Teknolojileri A.Ş. 2004 yılından beri İstanbul’da Alman teknolojisi ile atıksu arıtma sistemleri üretmektedir. Dünyada 20den az firmanın yapabildiği bu teknoloji hakkında 12 yıl deneyimi olan %100 Yerli firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Bilinen tüm arıtma sistemleri içinde “Dönen Biyolojik Disk”, en az elektrik enerjisi kullananıdır. Diğer arıtma sistemleri ile karşılaştırıldığında %90’a varan enerji tasarrufu sağlamak mümkündür. Bunun yanı sıra sistem gürültüsüz (60 dB) ve rahatsız edici hiç bir koku üretmeden çalışır. Arıtılan atıksu peyzaj sulamasında, soğutma suyu olarak ve ayrı bir tesisat çekilmesi halinde tuvalet rezervuar suyu olarak kullanılabilir. Sistemin işletme masrafları gözardı edilebilecek kadar azdır ve işletme için teknik personele ihtiyaç duymaz. PlanetDISK® sistemi yüksek enerji tasarrufu, işletme masraflarının neredeyse göz ardı edilebilmesi, işletme için teknik personele ihtiyaç duymaması nedenleri ile nüfusu 20,000 kişiye kadar olan yerleşim alanları için idealdir. PlanetDISK® sistemlerine olan talebin neredeyse %70ini ihracat oluşturmaktadır. Yurtiçi hizmetlerimizin bir kısmı özel sektöre yönelikken büyük kısmı Kamu projelerinedir. Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki köylerde PlanetDISK® kullanılmaktadır. Özel sektörde başlıca referanslarımız arasında Fransız VEOLIA, METITO QATAR, UNILEVER LIPTON, BP (BTC Boru hattı), TEKFEN, ENKA, INANLAR İNŞAAT, EYFEL İNŞAAT, MYC İnşaat ve MESA yer almaktadır. “Bir gün her şey sudan ucuz olacak”.® PlanetDISK® Bilinen tüm atıksu arıtma teknolojileri arasında en az enerji sarfedeni ve bakımı kolay olanı! Alman Dönen Biyolojik Disk Teknolojisi - %100 Türk Yapımı. İlk ve Tek! www.planettek-tr.com Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları