YBWEB01

MEKANİK TESİSAT TEKNİSYENİ

Bursa
  • 10.09.2019
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 260 Görüntüleme

İş Tanımı

Bursa OSB 'de bulunan bir Fabrikanın Teknik işletmesinde görev alacak, PVC ve diğer tesisat malzemelerinden oluşan boru tesisatlarının kaynak, tamir ve bakım işlerinde tecrübeli boru tesisat mekanikçisi aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

* Meslek Lisesi veya MYO' ların makina, mekanik tesisat vb bölümlerinden mezun,
PVC ve diğer malzeme boru tesisatlarının kaynak, tamir ve bakım işlerinde minimum 4 yıl tecrübeli,
* Fabrika, üretim sahalarındaki çalışma düzeni ve çalışma kurallarını bilen,
* Ekip çalışmasına ve iş disiplinine uygun,
* Bursada ikamet eden,
* Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,
* Erkek Adaylar için Askerliğini yapmış.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Bursa
Dün
Nomos Yönetim Limited Şirketi
İstanbul Avrupa Yakası, Konya, Bursa
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

PROASİST ELEK.MEK.TEKNİK HİZMETLER SAN. VE TİC.A.Ş.

İşletmelerin ihtiyacı olan teknik hizmetlerin tamamını karşılayabilen Türkiye’nin ilk ve tek firması PROASİST Teknik Hizmetler, 2010 yılında sektörde yerini almıştır. Türkiye'nin tamamında zincir mağaza, restaurant, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane ve lojistik merkezlerine bakım/ servis ve yerinde teknik işletme hizmetleri vermektedir.

PROASİST, sektörlerinin öncüsü firmalar ile kesintisiz çalışmaya devam ederek ve teknik hizmetlersektörünü dönüştürerek hizmet ağını hızla büyütmektedir. PROASİST, Akıllı Ekran Uygulaması ile İşletmelerin sabit kıymetlerinin ihtiyacı olan  işletme, bakım ve onarım hizmetlerinin tamamını, en optimum koşullarda, katma değer yaratacak çalışma yöntemleri ile müşterilerine sunmayı ilke olarak benimsemiştir. Merkezi İstanbul'da olan PROASİST, Türkiye'nin 81 ilinde, 35 Mobil Ekip, 200 Çözüm Ortağı ile 12.000+ lokasyona hizmet vermektedir.

PROASİST, hizmet üretim ve yönetim süreçlerinin tamamında ISO 9001 Kalite Yönetim Standartlarını ve İş Güvenliği Tüzük ve Yönetmeliklerinin standartlarını etkin bir şekilde uygulayarak, müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi kendine prensip edinmiş, uzman kadrolarla çalışmaktadır. Enerji verimliliği ve tasarrufu başta olmak üzere görünen ve görünmeyen işletme maliyetlerini azaltmak, PROASİST'in öncelikli hedeflerindendir. PROASİST Operasyonel yönetimini, 4.0 Sanayi dönüşümüne uygun olarak geliştirdiği dijital teknoloji harikası Proasist Smart Screen (PSS) Akıllı Ekran Uygulaması ile sağlamaktadır.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları