YBWEB02

UĞUR OKULLARI ANKARA BATIKENT VE BALGAT KAMPÜSLERİ'NİN AKADEMİK KADROSU'NDA YER ALMAK İSTER MİSİNİZ?

  • 21.03.2019
  • 1000 den Fazla Aday Başvurdu
  • 5468 Görüntüleme
Uğur Okulları  UĞUR OKULLARI ANKARA BATIKENT VE BALGAT KAMPÜSLERİ'NİN AKADEMİK KADROSU'NDA YER ALMAK İSTER MİSİNİZ? İş İlanı

İş Tanımı

26 Kasım 1968’de Laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

Okul öncesinden itibaren insani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları, lise ve üniversitelere hazırlıkta bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, Uğur Sınava Hazırlık Merkezi, Kişiye Özgü Eğitim Modeli, Kodlama Eğitimi, erkenSTEM ve STEM eğitim yaklaşımları ile Uğur Okulları, yarım asırlık başarı deneyimini 44 ilde, 51 kampüs, 20 anadolu lisesi, 1 anaokulu, 4 ortaokul, 61 temel lise olmak üzere 137 okulu ile sürdürmektedir.

Genel Nitelikler:

2019-2020 Eğitim Öğretim  yılı için Uğur Okulları
Ankara Batıkent ve Balgat Kampüsleri'nde görevlendirilmek üzere,

EĞİTİM YÖNETİCİLERİ (OKUL MÜDÜRÜ, MÜDÜR YARDIMCILARI)
SINIF ÖĞRETMENLERİ
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ
OKUL ÖNCESİ YARDIMCI ÖĞRETMENLERİ

PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK ÖĞRETMENLERİ-PDR MEZUNU
KURUMSAL İLETİŞİM ve HALKLA İLİŞKİLER YÖNETİCİLERİ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ
ENGLISH NATİVE SPEAKERS
BRANŞ ÖĞRETMENLERİ   alınacaktır.

Aranan Nitelikler

Tüm adayların;

Branşında 4 yıllık lisans mezunu olması,Erkek adayların askerlikle ilişiğinin bulunmaması,

 

Okul yöneticisi pozisyonuna başvuranların;

Kamu ya da özel sektörde benzer pozisyonda en az 5 yıl yöneticilik yapmış olması,İyi derecede İngilizce biliyor olması,Pedagojik formasyona sahip olması,

 

Öğretmenlik pozisyonuna başvuranların;

Pedagojik formasyona sahip olması,Öğretmenlik alanında tercihen 3 yıllık deneyime sahip olması,

 

Okul Öncesi Yardımcısı pozisyonuna başvuranların;

En az iki yıllık Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. 

 

Native Speaker EFL Teachers should have;

Bachelor's degree in educational studies or related disciplines,Preferably have Master's degree,CELTA / DELTA / TEFL / TESOL certificate,UK/USA/Australian/Canadian citizenship,Minimum 3 years of K - 12 teaching experience,Residence in TURKEY.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Türk-Amerikan Derneği Preschool Batıkent Çakırlar Şubesi
Ankara
Bugün
BATIKENT SINAV KOLEJİ
Ankara
Bugün
Ankara
Bugün
Kampüs Eğitim Kurumları
Ankara
Bugün
ÖZEL AKILLI OKUL ETİMESGUT SİVİL HAVACILIK KOLEJİ
Ankara
Bugün
Ankara
Bugün
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları