Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Kat Görevlisi

  • 04.02.2020
  • Yönlendirmeli İlan
  • 4353 Görüntüleme

İş Tanımı

Kariyer Yolculuğunuza Bizimle Başlayın

Cesurca lüks sınırlarını aşan W, geleneksel aşırı lüks otel fikrini baştan sona değiştiriyor. Ciddiyetsiz tutumumuz ve aşırılığa olan düşkünlüğümüz, modern jet sosyete için eğlenceyi yeniden tanımlıyor. Konuklarımız, onları hep daha fazlasını istemeye, bütününü birden yaşamaya ve bunları tekrar tekrar yaşamaya teşvik edici sıradan olmayan bir hayat arzuluyor.
Konuklarımızın tutkularını paylaşıyoruz, onlara yeni şeylere ve ardından geleceklere ulaşmasına imkan tanıyoruz. Sözlüğümüzden ölçülülük ve ılımlılık kelimesini çıkardık ve hayat arzusunun daha azdan ziyade daha fazlasını arzuladığını biliyoruz. W konukları eğlenceyi doruklarında yaşıyor ve şu kutsal sözcüklerle bu her gün tekrarlıyor: Detox.Retox.Repeat. Dünyanın dört bir yanındaki yenilikçi W otellerinin en belirgin özelliği olan, enerjik W sahneleri yaratmaya hazırsanız, sizi W Hotels kariyer fırsatlarını keşfetmeye davet ediyoruz.

Kat Görevlisi

 

 

Bırakacağınız etki

Konuklar bir odaya girdiklerinde etraflarına attıkları ilk bakışı düşünün. Bir geceliğine veya bir haftalığına evleri gibi görecekleri bir tesise gelmiş olmanın verdiği rahatlama duygusu... Tek kelimeyle muhteşem. Her şey yerli yerinde.

 

Ütülenmiş, kusursuz çarşaflar. Mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş yastıklar. Işıl ışıl bir ayna. Her ayrıntı, konuklarımızın bizde kaldıkları süre boyunca emin ellerde olduklarını düşünmelerine katkıda bulunacaktır. Bunu sizin çabalarınıza borçluyuz. Yaptıklarınız, böyle bir deneyim neticesinde konukların daimi müşteriye dönüşmesiyle daha da büyüyecektir.

 

Görevleriniz

Odalarda konuklara sunulan olanakların ve malzemelerin yerleştirilmesi
Yatakları toplamak ve çarşafları katlamak
Çöpleri atmak, kirli çarşafları ve oda malzemelerini değiştirmek
Konukları selamlamak ve isteklerle ilgilenmek
Masalardaki eşyaları, mobilyaları ve aletleri düzeltmek
Duvarlar ve mobilyaların tozunu almak,
bunları parlatmak ve lekeleri silmek
Halıları süpürmek ve zeminin bakımını yapmak

 

Sahip olacağınız avantajlar

Şunları sunarak iş yerinde ve dışında size destek olacağız:

Ekip ruhuyla çalışan mesai arkadaşlarıTeşvik edici yönetimSağlık programlarıÖğrenme ve gelişim fırsatlarıOtel odası, hediyelik eşya, yiyecek ve içecek indirimleriTakdir programları

Aranan Nitelikler

Aradığımız özellikler

Sıcak,
İnsan odaklı davranışlar
Önce ekip anlayışı
En küçük detaylara dikkat etme kabiliyeti

 

Bu görev 12-13 kg’a kadar ağırlık kaldırıp taşıyabilmeyi gerektirir. Uniforma içinde uzun süre ayakta durmak, oturmak veya uzun mesafe yürümek gerekebilir. İşe başlamadan önce sizden güvenlik eğitimi ve sertifikasyon programını tamamlamanızı isteyeceğiz.

 

Bizim için değerlisiniz

En büyük önceliğimiz, konuklarımız kadar size de kendinizi iyi hissettirmektir. Bizim için önemli olduğunuzu ve görevinizde fark yaratacak olmanız nedeniyle takdir ve değer göreceğinizi bilmenizi isteriz.

 

Marriott International, işe alımda çeşitlilik anlayışını benimsemeyi ve eşitlikçi bir kültür sürdürmeyi taahhüt eden, ayrımcı olmayan bir işverendir. Marriott International, engellilik, gazilik durumu veya yasalarca (federal, eyalet ya da yerel) koruma altında olan başka özelliklere göre ayrımcılık yapmaz.

 

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Ay
Arts Hotel Istanbul
İstanbul Avrupa Yakası
24.02.2020
MEKTEBİM KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Balıkesir, Bursa, Tekirdağ, Trabzon, Yalova
24.02.2020
ALİBEYKÖY RAMADA OTEL
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
InterContinental Istanbul
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
MEDPROPER SUITES TURIZM VE DIŞ TICARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
GG SPA VE TURİZM İŞLETMECİLİĞİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İzmir
Son 1 Ay
GG SPA VE TURİZM İŞLETMECİLİĞİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İzmir
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

MARRIOT INTERNATIONAL

KENDİ YOLUNUZU
YARATIN

Marriott International’da kendi damgasını vuran hayalperestleri kutlarız, bunun için iyi bir nedenimiz var.

Kurucularımız J.W. ve Alice Marriott, küçük bir fikirle başladılar, bir alkolsüz bira standı ile. Oradan büyüyerek küçük otel işine dönüştü ve sonra daha büyük bir başka otele. Birlikte geleceklerini değiştiren bir şey yarattılar – belki sizinkini de. Harika bir kariyer her zaman büyük bir macera olmuştur. Şimdi sıra sizde.

YENİ FIRSATLARI KEŞFEDİN

Kimi tanıdığınız önemlidir – ve küresel olarak 7.000’in üzerinde tesisimizle – biz insanları tanırız. Fakat biz sizi tanımak istiyoruz. Günlük hayatınızı bir maceraya, yarına uzanan bir yolculuğa yükseltme fırsatını teklif ediyoruz. Siz nereye gitmek istiyorsunuz?

SINIRSIZ OLASILIKLAR

Marriott International, dünya çapında 131 ülkede 30 saygın otel markasına sahiptir ve hala büyüyoruz. Fırsatlar çok! Kariyerinizde atacağınız yeni adım sizi en büyük maceranıza götürebilir.

Seyahat İkramiyeleri ve Avantajları

İçinde yaşadığınız dünyayı keşfetmeniz için sizi teşvik ediyoruz, dolayısıyla binlerce küresel tesisimizde cömert otel ve yiyecek indirimleri sunuyoruz. Yolculuk yapmak için harika bir yol! İş arkadaşlarımızı düşünürüz, bu nedenle aynı zamanda kapsamlı ve rekabetçi bir avantajlar programımız bulunmaktadır.

Takdir ve Ödüller

Marriott, başarı ve bağlılığı takdir eder. Liderlik ve sıradışı hizmeti onurlandırır ve teşvik ederiz. Ayrıca başarılı işe yönlendirmeler ve uzun yıllar süren hizmet için prim öderiz. Sıkı çalışmanın tanınması gerektiğine inanırız.

Growth Opportunities

Marriott sizinle gelişen bir kariyere inanır. Ayrıca, geniş deneyimlerin daha zenginleştirici tecrübeler sunduğuna inanırız. Gitmek istediğiniz yere ulaşmanız için profesyonel gelişim, rehberlik ve eğitim sunarız.Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları