Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Barmen
EMİR HOTELS
Antalya - Manavgat
Son 1 Ay
Komi
EMİR HOTELS
Antalya - Manavgat
Son 1 Ay
Kat Görevlisi
EMİR HOTELS
Antalya - Manavgat
Son 1 Ay
Garson
EMİR HOTELS
Antalya - Manavgat
Son 1 Ay
Meydancı
EMİR HOTELS
Antalya - Manavgat
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Rezervasyon Elemanı

  • 17.12.2019
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 4766 Görüntüleme
EMİR HOTELS Rezervasyon Elemanı İş İlanı

İş Tanımı

Manavgat Evrenseki mevkiinde 12 ay hizmet veren tesisimize Rezervasyon Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

*Üniversitelerin Turizm otelcilik fakülteleri veya konaklama seyahat işletmeciliği bölümlerinden mezun,
*Otellerde daha önce rezervasyon bölümünde en az 2 yıl deneyimi olan,
*Yabancı dil bilgisi iyi seviyede olan, ağırlık olarak İngilizce bilen
*Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlayan
*Manavgat ve çevresinde ikamet eden, veya lojmanda konaklayabilecek 
Çalışma arkadaşı aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Antalya
Bugün
Ramada Resort Lara
Antalya
Son 1 Ay
AMARA WORLD HOTELS
Antalya Kemer
Bugün
Muğla Bodrum, Antalya Kemer
Bugün
ADONİS İSTANBUL TURİZM VE HAVACILIK DIŞ.TİC. LTD.ŞTİ.
Antalya
Bugün
Selectum Luxury Resort
Antalya Serik
Bugün
Kaya Hotels & Resorts
Antalya
Bugün
ÜNTUR TURIZM /MATRIX TRAVEL
Antalya
Bugün
ÜNTUR TURIZM /MATRIX TRAVEL
Antalya
Bugün
Selectum Luxury Resort
Antalya Serik
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

EMİR HOTELS

Emir Hotels Saygıdeğer Yönetim Kurulu Başkanı, Merhum Sayın Arslan Zeki Demirci 1987 yılında memleketi Zonguldak’tan gelerek 70 odalık Karaelmas Hotel’ini kiraladı ve oğlu Ahmet Demirci ile turizm yolculuğuna başlamış oldu. 1989 yılında Emirhan Hotel’in yapılması ile bugün dünya standartlarının üzerinde bir zincir markasının ilk adımları atılmış oldu. 1993 yılında Emirhan Side Güneşi ve Emirhan Hotel ile toplam 187 odaya ulaşılmış olup, turizm sektöründe kaliteli hizmet anlayışının başlangıcı devam ettirilmiştir.

2000 yılının ilk dönemlerinde kiralanan tesislerle turizmde sektörün lideri olmayı hedefleyen Emir Hotels 2002 yılında temellerini attığı ve 2004 yılında açılışını yaptığı 243 odalı Xanthe Resort & Spa’yı bünyesine katmış ve bu büyüme yolculuğu 2009 yılında hizmete giren 236 odalı Sensimar Side Resort & Spa tesisiyle ivme kazanmıştır.

2012 yılında hayatını kaybeden Merhum Arslan Zeki Demirci bayrağı daha ileriye taşımak adına oğlu Emir Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Demirci’ye, torunu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı Zeki Emir Demirci’ye, kızı Yönetim Kurulu Üyesi Demet Demirci’ye ve eşi Yönetim Kurulu Üyesi Güler Demirci’ye devretti.

Emir Hotels, dünyanın lider tur operatörü TUI’nin üst segment konsepti olan Sensimar Side Resort & Spa tesisi ile ve son olarak bölgeye farklı bir kalite anlayışı katan ve hemen ilk aylarında bölgenin gözdesi olan 374 odalı The Sense De Luxe tesisinin 2014 yılında hizmete sunması ile 2000 yatak ile bölgenin lokomotif otel zincir markası olmayı sürdürmektedir.

Ayrıca Xanthe Resort & Spa tesisi bünyesinde yer alan 50m2’lik tam olimpik ısıtmalı yüzme havuzu ve otellere 800m mesafede bulunan 10 adet futbol sahasının bulunduğu spor kompleksi ile spor turizminin öncüsü olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Emir Hotels bölge spor turizminin yaklaşık 3/1 oranında konaklamasını da kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Sürekli misafir memnuniyeti felsefesini kendisine model olarak benimseyen, profesyonel yönetimi, yaratıcı fikirleri, disiplinli ve sistemli çalışması, genç ve dinamik kadrosu ile Türk misafirperverliğine uygun çalışma ilkesi, Türk ekonomisine katkıda bulunması, çalışanların katılımı ve onlardan aldığı güç ile Emir Hotels Ailesi, Merhum Arslan Zeki Demirci’nin vizyonu ve misyonu ışığında kalite ve güven ile anılması hedef edinmiştir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları