GÜZEL ENERJİ AKARYAKIT A.Ş.

GÜZEL ENERJİ AKARYAKIT A.Ş.

GÜZEL ENERJİ AKARYAKIT A.Ş. Hakkında


TOTAL OIL TÜRKİYE A.Ş


1992 yılından beri uluslararası Total S.A.’nın bünyesinde Türkiye’de faaliyet gösteren Total Oil Türkiye, Nisan 2016 tarihinde Demirören Holding bünyesine katılmıştır.

Total Oil Türkiye, 500 istasyondan oluşan dağıtım ağı ile Türkiye’nin en büyük 5. akaryakıt şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Aliağa, Gebze ve Samsun’da akaryakıt; Yarımca, Ankara ve Aliağa’da LPG olmak üzere toplam 300.000 metreküp kapasiteli akaryakıt ve LPG depolama tesisleri ile dünya standartlarında, modern bir depolama ve dağıtım hizmeti vermektedir.

Türkiye’de dizel araç pazarının da gelişmesinin önünü açan Eurodiesel’in Türkiye’de ilk defa satışa sunulması gibi birçok ilkin öncüsü olan Total Oil Türkiye, özel katıklarla zenginleştirilen Excellium akaryakıt serisi ile, sürücülere kaliteli akaryakıtı ve üstün performansı bir arada sunmaktadır.
A) Sürdürülebilir Gelişim

Sürdürülebilir gelişime odaklanan ve bu değerlere önem veren bir marka olarak Total Oil Türkiye, sorumluluk sahibi bir yaklaşımla çevresel ve sosyal sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak için 3 ana başlıkta çalışmalarını sürdürmektedir.

Nitelikli EğitimSağlıklı BireylerSürdürülebilir Şehir ve Yaşam Alanları A) Nitelikli Eğitim

 

Eğitime Destek Projesi

“Total Eğitime Destek” Projesi kapsamında Total Oil Türkiye, tesislerinin bulunduğu illerden başlayarak, ilköğretim okullarının öncelikli ihtiyaçlarını (bilgisayar laboratuarları, kütüphane, yemekhane, oyun parkı, ana sınıfı) karşılayarak yenileme (okul binasının boyanması, tuvaletlerin ve sınıfların yenilenmesi vs)  çalışmalarına destek vermektedir. Bu kapsamda  Sakarya,  Adana,  Kahramanmaraş,  Antalya, Samsun, Gaziantep, İzmir, İzmit  ve Ankara olmak üzere  toplam 9 şehirde okul yenilemeleri gerçekleştirilmiştir. Bu proje kapsamında 2006-2007 öğretim yılında ulaşılan öğrenci sayısı 2500’dür.

 

Fen & Teknoloji Sınıfı Projesi

Bu proje kapsamında TOÇEV ile ortak bir proje hayata geçirilmiştir. İnovasyona verilen önemin artmasıyla birlikte 2013 yılından itibaren Bolu, Sakarya , Kocaeli, Düzce, Bursa, Kastamonu, Bilecik, Edirne , Tekirdağ ve Kırklareli olmak üzere toplamda 10 adet Fen ve Teknoloji sınıfı hayata geçirilmiş ve 4.400 öğrenci ile çeşitli bilimsel deneyler yapılmıştır.

Total Gönüllü Takımı

Total Oil Türkiye çalışanlarından oluşan Total Gönüllü Takımı tüm kurumsal sosyal sorumluluk projelerini gönülden desteklemektedir. 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren ve tamamını çalışanlardan oluşan Total Gönüllü Takımı, uzmanlık alanları ve proje içerikleri doğrultusunda farklı çalışma grupları ile kurumsal sürdürülebilirlik çalışmalarına destek vermektedir.

 

B) Sağlıklı Bireyler

İki Elin Enerjisi Güzel Projesi – İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri

Total Oil Türkiye, Aralık 2018’de hayata geçirdiği İki Elin Enerjisi Güzel Projesi ile birlikte akaryakıt sektöründe bir ilke imza atarak, Total istasyonlarında işaret dilinde de hizmet vermeye başlamıştır. 

Türkiye’deki 4 milyona yakın işitme engelli bireyin günlük hayatlarında yaşadığı sorunlardan yola çıkarak, İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneği ile birlikte istasyon ön saha ve market personellerine işaret dili eğitimi vermeye başlamıştır.

Bu kapsamda işaret dili bilen personelleriyle hizmet veren istasyon sayısı her geçen gün artmaktadır.

Proje ile ilgili detaylara ayrıca ikielinenerjisiguzel.com adresinden ulaşabilmektedir.

Türk Kanser Derneği

Türkiye’de her 8 kadından biri Meme Kanseri ile karşı karşıya kalmaktadır. Erken teşhisin önemine dikkat çekmek için, Total istasyonlarında başlatılan farkındalık etkinlikleri kapsamında ön saha personelleri Pembe Kurdele takıp, bilgilendirici broşür dağıtarak projeyi desteklemektedirler. Bu sayede kadınlar, erken teşhis ile tamamen tedavi edilebilen Meme Kanseri ile ilgili taramalara ve sağlık kontrollerine yönlendirilmektedir.

Türkiye MS Derneği

Total Oil Türkiye, yurt çapında MS hastalığı ile ilgili farkındalık yaratılması kapsamında Türkiye MS Derneği’nin faaliyetlerini desteklemekte ve akaryakıt sponsorluğunu sürdürmektedir.

 

C) Sürdürülebilir Şehir ve Yaşam Alanları

TOTAL Oil Türkiye, 2008 yılından itibaren İzmir’de yürütülen Smyrna Antik Kenti arkeolojik kazı çalışmalarını kesintisiz desteklemektedir. Bu desteği ile arkeologların, İzmir’in merkezinde bulunan bu eşsiz tarihi ortaya çıkarmasına destek olmaktadır ve ülkemizin kültürel mirasına sahip çıkmaktadır.

Ayrıca İzmir ve çevresindeki ilk öğretim çağındaki çocuklarla burada atölye çalışmaları hayata geçirerek, şehirde hem katılımcı hem de kapsayıcı bir neslin yetişmesine katkıda bulunmaktadır. Bu çalışmaların yanı sıra, ülkenin üçüncü büyük kentinin kültürel mirasının da önemini vurgulamayı amaçlamaktadır.

 

DEMİRÖREN GRUBU

Demirören Holding, son 62 yılda Türkiye’nin imalat ve inşaattan turizme, eğitim ve medya gibi değişik alanlarında faaliyet gösteren ve hızla büyüyen en büyük şirket topluluklarından biridir. 

Bugün 7.500 çalışanı ve 3 milyar dolar cirosu ile Türkiye’nin sayılı topluluklarından biri haline gelen Demirören Holding, lokomotif iş alanları olan medya ve enerji sektöründe gerçekleştirdiği yatırımlarla küresel bir oyuncu olma yolunda adım atmıştır.

Demirören Holding, faaliyet gösterdiği sektörlerde lider olmak, ulusal ve uluslar arası alanlardan uzun vadeli yatırımlar gerçekleştirmek ve ekonomiye istihdam yaratma misyonu ile hareket etmektedir.

Tüm Türkiye’de 1.460 akaryakıt istasyonu, 181 satış mağazası, 29 tesisi, 1.101 bayisi ve 255 adet radyo ve TV frekansı ile herkesi kucaklayan önemli bir aktördür.

 

GÜZEL ENERJİ AKARYAKIT A.Ş. Genel Müdürlüğü İstanbul ilinde bulunmaktadır.
GÜZEL ENERJİ AKARYAKIT A.Ş. adres ve iletişim bilgileri:
Adres: GÜZEL ENERJİ AKARYAKIT A.Ş. Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. No:14 V Plaza 34387 Mecidiyeköy/Şişli/İSTANBUL
Daha Fazla

Enerji Sektörü Çalışan Profili

Enerji sektöründe çalışanların iş alanları

Aşağıdaki bilgiler, şuanda çalışanların ortak verilerine göre analiz edilmiştir.

 • Mühendislik
  18453
 • Satış
  11214
 • Teknik İşler
  10754
 • Üretim / Kalite
  9980
 • Finans / Mali İşler
  9157
Enerji sektöründe çalışanların mezun oldukları bölümler

Aşağıdaki bilgiler, şuanda çalışanların ortak verilerine göre analiz edilmiştir.

 • Mühendislik
  18453
 • Satış
  11214
 • Teknik İşler
  10754
 • Üretim / Kalite
  9980
 • Finans / Mali İşler
  9157
Enerji sektöründe çalışanların öğrenim seviyesi

Aşağıdaki bilgiler, şuanda çalışanların ortak verilerine göre analiz edilmiştir.

 • Mühendislik
  18453
 • Satış
  11214
 • Teknik İşler
  10754
 • Üretim / Kalite
  9980
 • Finans / Mali İşler
  9157
Enerji sektöründe çalışanların cinsiyet dağılımları

Aşağıdaki bilgiler, şuanda çalışanların ortak verilerine göre analiz edilmiştir.

 • Mühendislik
  18453
 • Satış
  11214
 • Teknik İşler
  10754
 • Üretim / Kalite
  9980
 • Finans / Mali İşler
  9157

Enerji sektörü iş ilanlarında en çok yayınlanan pozisyonlar

Aşağıdaki bilgiler, şuanda çalışanların ortak verilerine göre analiz edilmiştir.

Top 5 Pozisyon
Mühendislik18453
Satış11214
Teknik İşler10754
Üretim / Kalite9980
Finans / Mali İşler9157

Enerji sektöründeki diğer iş ilanları

Sales Representative / İzmir (Industrial Gas)
Şirket Bilgileri Gizli
İzmir
Bugün
Muhasebe Uzmanı
CABA GRUP İNŞAAT ENERJİ TURİZM SANAYİ ve TİC. A.Ş.
Ankara
Bugün
Logo Sistem Uzmanı
CW ENERJİ MÜH. TİC. VE SAN. A.Ş.
Antalya - Döşemealtı
Dün
Üretim Elemanı
CW ENERJİ MÜH. TİC. VE SAN. A.Ş.
Antalya - Döşemealtı
Dün
Üretim Müdürü
CMİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT ENR. MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Balıkesir - Altıeylül
Son 1 Hafta