TFS GMBH Hakkında

-En küçük detaylar bile hayatımızı etkiler. Bu nedenle sağlıklı ve mutlu bir yaşam için iyi tasarlanmış bir banyoya ihtiyacımız var. Kusursuz banyoya giden yolun her zaman kolay olmadığını bildiğimizden, kuruluşumuzdan bu yana yüksek kaliteli banyo planlaması yapmaya kararlıyız ve müşterilerimizin bireyselliğini her gün uygulamaya koymanın keyfini çıkarıyoruz.

-Engelsiz banyolar, çekici el lavaboları, zamansız dolap tasarımları, duvar ve yer karoları, duş ve küvet armatürleri, gerçek camdan yapılmış duş kabinleri, aynalar ve daha birçok banyo ve tuvalet ürününü özel tasarım konseptlerimizle tasarlıyoruz. Amacımız, banyonuzu her zaman istediğiniz bir refah alanı haline getirmektir.

-Bu nedenle ürünlerimizi çok çeşitli boyutlarda ve ölçeklerde tasarlıyoruz, böylece konseptimiz her banyoya uyarlanabilir. Böylece çok büyük veya küçük lokasyonlara rahatlıkla hizmet verebiliyoruz. Büyük banyolar genellikle daha dikkat çekicidir, küçük banyolar ise genellikle oldukça basittir. Çok çeşitli duş kabinleri, tuvaletler, makyaj üniteleri ile yüksek kaliteli vitrifiye seramikten yapılmış lavabolar, çeşitli ebat ve şekillerde küvetler, mini lavabolar ve kişisel zevkinize göre uyarlanabilen birçok farklı çözüm ve her büyüklükteki odalarımız ile keyifli bir banyo ortamı yaratıyoruz.

-Alpenberger şirketi olarak tüm ürünlerimizi hijyen, güvenlik, konfor ve estetiği göz önünde bulundurarak tasarlıyoruz. Ayrıca iyi düşünülmüş detaylar ve yaşam standardını artıran tasarımlarla kendi serimizi evinize getiriyoruz. Bu serileri her zevke hitap eden ve her insanın hayatına dokunan bir ruhla oluşturuyoruz.

-Amacımız, hem iş hem de özel müşteriler için her türlü desteği sağlayarak hayatınızın her alanına daha fazla konfor getirmektir.

-Çünkü bizim için hayatın her ayrıntısı gerçek bir özeni hak ediyor.


''DEUTCH''

-Schon kleinste Details wirken sich auf unser Leben aus. Deshalb brauchen wir ein gut gestaltetes Badezimmer für ein gesundes und glückliches Leben. Da wir wissen, dass der Weg zum perfekten Bad nicht immer einfach ist, setzen wir uns seit unserer Gründung für eine hochwertige Badplanung ein und wir genießen es die Individualität unserer Kunden jeden Tag in die Tat umzusetzen. 

-Wir gestalten barrierefreie Bäder, ansprechende Handwaschbecken, zeitlose Schrankdesigns, Wand- und Bodenfliesen, Dusch- und Badewannenarmaturen, Duschkabinen aus Echt-Glas, Spiegel und viele andere Bad- und WC Produkte mit unseren speziellen Gestaltungskonzepten. Unser Ziel ist es, Ihr Badezimmer für Sie zu dem Wohlfühlort zu machen, den Sie sich immer gewünscht haben.

-Wir entwerfen unsere Produkte daher in verschiedensten Größen und Maßstäben, sodass unser Konzept an jedes Badezimmer angepasst werden kann. So können wir problemlos sehr große oder kleine Orte bedienen. Die großen Badezimmer werden oft auffälliger, während die kleinen Badezimmer meist eher schlicht gehalten werden. Wir schaffen ein angenehmes Badezimmerambiente mit verschiedensten  Duschkabinen, Toiletten, Waschbecken aus hochwertiger Sanitärkeramik mit Waschtischunterschrank, Badewannen in verschiedenen Maßen und Formen, Miniwaschbecken, und vielen verschiedenen Lösungen, die sich an Ihren persönlichen Geschmack und Räume jeder Größe anpassen lassen.

-Wir als Firma Alpenberger gestalten alle unsere Produkte unter Berücksichtigung von Hygiene, Sicherheit, Komfort und Ästhetik. Darüber hinaus bringen wir mit durchdachten Details und Designs unsere eigene Serie in Ihr Zuhause ein, die den Lebensstandard erhöhen. Wir kreieren diese Serien mit einem Geist, der jeden Geschmack anspricht und das Leben jedes Menschen berührt.

-Unser Ziel ist es, in jeden Bereich Ihres Lebens mehr Komfort zu bringen, indem wir alle Arten von Unterstützung sowohl für Geschäfts- als auch Privatkunden anbieten.

-Denn für uns verdient jedes Detail des Lebens echte Sorgfalt. TFS GMBH Genel Müdürlüğü ilinde bulunmaktadır.
TFS GMBH adres ve iletişim bilgileri:
Adres: CARL ZEISS STR.3.64331 WEITERSTADTWeb Sitesi:https://alpenberger.de/
Daha Fazla

Dayanıklı Tüketim Ürünleri Sektörü Çalışan Profili

Dayanıklı Tüketim Ürünleri sektöründe çalışanların iş alanları

Aşağıdaki bilgiler, şuanda çalışanların ortak verilerine göre analiz edilmiştir.

 • Satış
  30697
 • Finans / Mali İşler
  7904
 • Üretim / Kalite
  7784
 • İdari İşler / Ofis
  5174
 • Pazarlama
  4057
Dayanıklı Tüketim Ürünleri sektöründe çalışanların mezun oldukları bölümler

Aşağıdaki bilgiler, şuanda çalışanların ortak verilerine göre analiz edilmiştir.

 • İşletme
  20460
 • İktisat
  5071
 • Diğer
  3954
 • Makine Mühendisliği
  3456
 • Endüstri Mühendisliği
  2767
Dayanıklı Tüketim Ürünleri sektöründe çalışanların öğrenim seviyesi

Aşağıdaki bilgiler, şuanda çalışanların ortak verilerine göre analiz edilmiştir.

 • Lisans Mezunu
  29636
 • Lise Mezunu
  23420
 • Meslek Yüksekokulu Mezunu
  13119
 • Lisans Öğr.
  8168
 • Yüksek Lisans Mezunu
  4705
Dayanıklı Tüketim Ürünleri sektöründe çalışanların cinsiyet dağılımları

Aşağıdaki bilgiler, şuanda çalışanların ortak verilerine göre analiz edilmiştir.

 • Erkek
  59%
 • Kadın
  40%

Dayanıklı Tüketim Ürünleri sektörü iş ilanlarında en çok yayınlanan pozisyonlar

Aşağıdaki bilgiler, şuanda çalışanların ortak verilerine göre analiz edilmiştir.

Top 5 Pozisyon
Satış Danışmanı627
Mağaza Satış Danışmanı614
Mağaza Satış Temsilcisi331
Aktif Satış Temsilcisi307
Mağaza Satış Elemanı281

Dayanıklı Tüketim Ürünleri sektöründeki diğer iş ilanları

Kalite Müdürü
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çerkezköy
Bugün
YURT DIŞI SATIŞ MÜDÜRÜ
PAPATYA MOBİLYA SAN.TİC.LTD.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
YURT DIŞI SATIŞ SORUMLUSU
PAPATYA MOBİLYA SAN.TİC.LTD.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Satış Mühendisi
ÇETİN GROUP
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Bilgi İşlem Sorumlusu
PAPATYA MOBİLYA SAN.TİC.LTD.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün

Benzer Firmalar

Alam Asansör San Tic Ltd Şti Dayanıklı Tüketim Ürünleri
PAPATYA MOBİLYA SAN.TİC.LTD. Dayanıklı Tüketim Ürünleri
ESME DAY TUK MAL SAN TIC LTD STI Dayanıklı Tüketim Ürünleri
UNO ENDÜSTRİYEL Dayanıklı Tüketim Ürünleri
Bestart Ağaç Kaplama A.ş Dayanıklı Tüketim Ürünleri