2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TÜM BRANŞLAR

  • 9.01.2024
  • 1000+

İş Tanımı

2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TÜM BRANŞLAR İÇİN İŞ İLANI

SINAV EĞİTİM KURUMLARI, Türkiye'nin önde gelen eğitim kurumlarından biri olarak, 2024-2025 Eğitim Öğretim Yılı için deneyimli ve yetenekli öğretmenler aramaktadır. Siz de bu heyecan verici yolculuğa katılmak ve öğrencilerimize en iyi eğitimi sunmak için bize katılabilirsiniz.

Aranan Nitelikler


- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak
- Öğretmenlik alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak
- İletişim becerileri güçlü, öğrencilere ilham verebilen bir kişilik yapısına sahip olmak
- Ekip çalışmasına yatkın olmak ve öğrencilerle iyi ilişkiler kurabilmek
- Yenilikçi ve yaratıcı eğitim yöntemlerine hakim olmak
- Öğrencilerin akademik başarılarını artırmak için motivasyon sağlayabilme yeteneğine sahip olmak

Pozisyonlar:
- Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
- Matematik Öğretmeni
- Kimya Öğretmeni
- Sosyal Bilgiler Öğretmeni
- Fizik Öğretmeni
- Biyoloji Öğretmeni
- İngilizce Öğretmeni
- Psikolojik Danışman
- Beden Eğitimi
- Sınıf Öğretmeni
- Görsel Sanatlar
- Müzik
- Almanca

SINAV EĞİTİM KURUMLARI olarak, öğretmenlerimize sağladığımız imkanlar:
- Sürekli eğitim ve gelişim fırsatları
- Modern ve donanımlı sınıf ortamları
- İşbirliği ve paylaşım kültürüne dayalı çalışma ortamı
- Kariyer ilerleme imkanları

Başvurularınızı bekliyoruz! SINAV EĞİTİM KURUMLARI'nda öğrencilerimize en iyi eğitimi sunmak ve onların geleceğine katkıda bulunmak için sizinle birlikte çalışmak istiyoruz. Başvurularınızı göndermek için bize ulaşın ve CV'nizi ekleyin.

Özet Bilgiler

SINAV EĞİTİM KURUMLARI Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Ay
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Ay
Ortadoğulular Eğitim Kurumları
Ankara - Mamak
13.03.2024
KAVRAM KURS MERKEZİ
Ankara - Çankaya
Dün
İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.
Ankara - Altındağ
Dün
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Ay
ORTADOĞULULAR MAMAK KURS MERKEZİ
Ankara - Mamak
Son 1 Ay
GÖLBAŞI SINAV ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
Ankara - Gölbaşı
Dün
Ankara - Çankaya
Dün
Ankara - Çankaya
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

SINAV EĞİTİM KURUMLARI

1992'DEN BUGÜNE

Sınav Eğitim Kurumları, 1992 yılında bir aile şirketi olarak 50 metrekarelik bir mekan, 5 çalışan ve kısıtlı sermayeyle kuruldu. Mekan küçük, imkanlar sınırlı ama hedef büyüktü. Küçük bir adımla başlayan enerji, gün geldi ülkeyi saran bir sinerjiye dönüştü. O günün 50 metrekaresi bugün 500 bin metrekarelik kapalı alana, 5 personeli ise 10 bini aşkın çalışana ulaştı. Ciddi bir gelecek tasarımının, geniş ölçekli bir vizyonun bütün kararlara ve çalışmalara eşlik ettiği bu süreçte yayınları, dershaneleri, kursları, okulları ile Türkiye'nin en büyük eğitim zincirine dönüştü. 

KOLLEKTİF AKLIN ÜRÜNÜ

İlk kez Ankara'da faaliyet göstermeye başlayan Sınav Eğitim Kurumları, bugün ülke genelinde yaygın, öncü ve örnek bir kurum olarak saygın bir marka haline gelmiştir.. Sınav Eğitim Kurumları, öylesine kurulmuş bir işletme değildir. Felsefesi, hedefleri, ismi, renkleri, sloganları, amblemi, reklamı, tanıtımı, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, danışılmış, sorulmuş; kısaca kolektif bir aklın ürünü olarak ortaya çıkmıştır.

“İLK"LERİN KURUMU

Sınav Eğitim Kurumları, sınavlara hazırlık yayınlarındaki öncülüğünü, dershanecilik alanına da taşıyarak bu alanda pek çok yeniliğe imza atmıştır. Soru ağırlıklı bol testli dergiler, kitap ekleri, dershaneciliği eksen alan dergicilik gibi birçok ilk Sınav Eğitim Kurumları ile başlamıştır. Hepsinden önemlisi, birbirinin karşıtı olarak sunulan "dergi ve dershane birlikteliği"nin temeli Sınav Eğitim Kurumları ile atılmıştır. Okullaşma sürecini de başarıyla yürüten Sınav Eğitim Kurumları dershaneden dönüşen okulları ve kolejleri ile yurt genelinde yeni bir eğitim ağı oluşturmuştur. Ayrıca dershanecilikteki deneyim ve birikimini son dönemde açılan Sınav Kurs ve Sınav Etüt merkezlerine taşımaktadır. Bugüne baktığımızda kolejleri, dershaneden dönüşen okulları, Sınav Kurs ve Etüt Eğitim Merkezleri ile 400'e yakın şubesi ve binlerce çalışanı bulunan Türkiye'nin yaygınlığı en yüksek, en büyük ve güvenilir eğitim kurumlarından biri olan Sınav Eğitim Kurumları; yayıncılıkta olduğu gibi kolej, okul, kurs ve etüt merkezlerinde de çıtayı hep yüksek tutmuştur.! Kaliteli ve kapsamlı yayınları, seçkin eğitimcilerden oluşan nitelikli kadrosu, özgün bir sistematiğe ve planlamaya sahip yönetim anlayışı, özveriyle ve yeniliklere açık bir anlayışla çalışan kurumlarıyla her yıl yüz binlerce gencimizi geleceğe hazırlamaktadır. Sınav Eğitim Kurumları, abonelik sistemiyle de yüz binlerce kişiye ulaşmaktadır. ülke genelindeki dağıtım ağı ve yüzlerce bayisiyle dershane öğrencisi olmayan binlerce gencimizin sınavlara hazırlanmasına katkıda bulunmaktadır.  

SEKTÖRDE ÖRNEK ALINAN MODEL

Sınav Eğitim Kurumları hep farklı olmuştur . Dershanecilik döneminde açıldığı birçok yerde dershaneciliğin standardı değişmiştir. Kurum tabelaları, bina cepheleri, sınıf tasarımları, ders programları, işletme anlayışı sektörde model olarak alınmıştır. Ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlerken hiçbir şekilde kavgaya ve çatışmaya girmemiş, asla yıkıcı bir rekabet anlayışı gütmemiş, başarısını, başkalarının başarısızlığıyla ölçmemiştir. Yayınları ve eğitim kurumlarıyla ulusal marka haline gelen Sınav Eğitim Kurumları, Türkiye'ye seçkin kurumlar kazandırma çalışmalarına hız vermiş ve 25. yılında 25 yıllık eğitim deneyim ve birikimini aktarmak üzere okullaşma sürecini de başarıyla sürdürmektedir..
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları