Aliexpress Çağrı Merkezi Etkileşim Uzmanı

İstanbul Avrupa Yakası
 • 16.10.2020
 • 50 - 100
 • 653 Görüntüleme
Teleperformance Aliexpress Çağrı Merkezi Etkileşim Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

İŞ TANIMI;

Dünya çapında mükemmel müşteri deneyimi sağlama konusunda lider konumda olan Teleperformance, uluslararası ölçekte firmalara hizmetler sağlar, kurumların müşteri hizmetleri, teknik destek, satış, pazarlama, tahsilat süreçlerinin yönetiminde üstün sonuçlar elde eder. 

Teleperformance Grup, 80 ülkede, 265 dil ve lehçede, 350 Çağrı merkezinde 330.000'den fazla çalışanıyla farklı sektörlerde, çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren büyük ölçekli uluslararası firmalara dış kaynaklı Çağrı Merkezi hizmeti sunmaktadır.

Teleperformance Türkiye İstanbul Kampüsümüz' de görevlendirmek üzere global ölçekte bir çevrimiçi perakende pazar  yeri ve hizmet sağlayıcısı olan dünyaca ünlü AliExpress markamızın müşteri hizmetleri ekibinde  çağrıların standartlara uygun cevaplanması; doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetinin sağlanması  sağlayacak ‘’Çağrı Merkezi Etkileşim Uzmanı’’ arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

Aranan Nitelikler:

 • En az lise mezunu ( Tercihen ön lisans mezunu )
 • Esnek vardiya düzeninde çalışabilecek,
 • Diksiyonu düzgün ve iletişimi kuvvetli,
 • Teknolojiye ve ticarete meraklı,
 • Öğrenmeye açık,
 • İleri seviyede İngilizce bilen,
 • Tercihen Çince bilen, (HSK 4 ve üstü)
 • Bilgisayar kullanabilen,
 • Müşteri memnuniyeti odaklı,
 • Ekip çalışmasına yatkın,

TELEPERFORMANCE’IN ÇALIŞANLARINA SUNDUĞU FIRSATLARBünyemize katılan arkadaşları dünya çapında başarı ile uyguladığımız yapılandırılmış gelişim programları olan TOPS ve BEST ile destekleyerek profesyonel gelişimlerini ve kariyer planlamalarını sağlıyoruz. 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
10.09.2020
Teleperformance
İstanbul Avrupa Yakası
10.09.2020
Conectys
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
10.09.2020
İstanbul Avrupa Yakası
07.09.2020
BİRİNCİ GÖZ HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ANADOLU HASTANELERİ SİLİVRİ
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Son 1 Hafta
BAKON MÜHENDİSLİK SAN TİC AŞ
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Son 1 Hafta
Turkcell A Grup Telekom Kurumsal Çözüm Merkezi
İstanbul Avrupa Yakası - Esenler
16.09.2020
ALPER MODA
İstanbul Avrupa Yakası
11.09.2020
BENZER TÜM İLANLAR

Teleperformance

Teleperformance Türkiye

46 ülkede, 66 dilde, 276 çağrı merkezinde 100,000'den fazla çalışanıyla dünyanın en büyük çağrı merkezi hizmetleri veren kuruluşudur.Türkiye’nin en deneyimli çağrı merkezlerinden biri olan METİS‘i bünyesine katarak global deneyimi ile Metis’in yerel uzmanlığını birleştirmiştir.

Bütünleşik çok kanallı dışkaynak müşteri deneyimi yönetiminde dünya lideri Teleperformance, 1978 yılından bu yana dünyanın önde gelen kurumlarıyla müşterileri arasında sürekli ve sağlam bir ilişki kurmalarına olanak tanır. İşini tutkuyla sahiplenen 300.000 kişilik ekibi ile Teleperformance, 80 ülkede, 350 çağrı merkezinde, 265 farklı dil ve lehçede yüksek tüketici memnuniyeti (CSAT), müşteri memnuniyeti (KSAT), çalışan memnuniyeti (ESAT) ve kalite programlarıyla eşsiz müşteri deneyimi sunar.


1995 yılında kurulan Teleperformance Türkiye, uluslararası deneyim, sürekli inovasyon, en iyi yetenekler, sürdürülebilir yönetim, analitik çözümler ve stratejik lokasyonlar ile global standartlarda yerel mükemmellik sağlar. Teleperformance Türkiye İstanbul, Balıkesir, Uşak, Trabzon ve Antalya’da bulunan 6 merkezinde 3000’den fazla çalışanı ve çok kanallı müşteri hizmetleri stratejisiyle en başarılı dış kaynak çözümlerini sunar. Müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı (telepazarlama & telesatış), teknik destek, alacaklar yönetimi, BPO, e-Performance sosyal medya ve Teleperformance Analytics alanlarındaki başarısı ve liderliğiyle tanınmaktadır.

www.facebook.com/TeleprformanceTurkey


 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları