Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

BATIKENT SINAV KOLEJİ-GRAFİK TASARIM VE DİJİTAL İÇERİK UZMANI

  • 11.06.2022
  • 0 - 50
  • 1933 Görüntüleme
BATIKENT SINAV KOLEJİ BATIKENT SINAV KOLEJİ-GRAFİK TASARIM VE DİJİTAL İÇERİK UZMANI İş İlanı

İş Tanımı

Yaratıcı fikirler oluşturmak, dijital strateji ve konsept geliştirmek,
Adobe Photoshop, Aİ, Imovie, Adobe Premier vb. Grafik tasarım/Video edit programlarına hakim, Sosyal medya alanında yönetim, algoritma yapısı, doğru hashtag kullanımı,Tercihen fotoğraf çekim tekniklerine hakimRemarketing, Display Advertising ve Sosyal Medya reklamcılığı konularında bilgi sahibi olmak, Instagram, Facebook, Telegram ve Youtube gibi platformlara içerik üretebilmek ve iyi derecede yönetebilmek,Eğitim platformumuza ve kurum vizyonuna uygun, öğrencilere yönelik yapılan videolar için yeni fikirler üretip hayata geçirmek,Sosyal Medya & Prodüksiyon gibi birimler ile Web Site için tanıtım ve reklam, içerik üretimi yapmak,Gerçekleştirilen tanıtım ve reklam çalışmalarının ilgili birimler ile koordineli takibini sağlamak,Yorum panelindeki dönüşleri değerlendirip ihtiyaçları belirlemek, talepler doğrultusunda içerikler üretmek ve rapor sunmak, Eğitim ve Sosyal Medya trendlerini takip eden, gençlerle ilgili içerik üretmekten keyif alabilecek,Oluşturulan video içeriklerinin kapak çalışmasını yapmak ve siteye yüklemek,

Aranan Nitelikler

Üniversite MezunuAdobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe After Effects, Premiere Pro, programlarını hızlı ve etkin bir şekilde kullanabilen,Dijital İçerik Üretimi alanında en az 2 yıl deneyimli,Tercihen Sosyal Medya, YouTube ve Telegram tanıtım çalışmaları konusunda eğitim sektörü tecrübesi bulunan, Özellikle Instagram’a düzenli olarak reels, youtube’a ise shorts içerikleri üretebilen, YouTube paylaşımlarını (topluluk, hikâye, canlı yayınlar) kullanabilen,Video çekimi ve kurgu konusunda bilgi sahibi,Tercihen kamera önü çalışmak isteyen,Dijital trendleri yakından takip eden,Planlama, iş takibi ve raporlama becerisine sahip,Çözüm üreten, analitik düşünebilen, zamanı etkin kullanan, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın.Tüm dijital reklam modellerini deneyimlemiş, Birden fazla projeyi aynı anda yürütebilen,Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

Özet Bilgiler

SINAV EĞİTİM KURUMLARI Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları
Ankara
Dün
Odtülüler Aktif Eğitim
Ankara
23.04.2022
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Kocaeli - Gebze
Son 1 Hafta
DEHA KİTAP A.Ş.
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
ZamanDoluyor.com
Ankara, Ankara - Çankaya, Ankara - Yenimahalle
Dün
SİMA YAPIM
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Zonguldak, Bursa
Son 1 Hafta
SETRMS
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Ay
Anka Lazer Dijital Teknoloji Ltd. Şti.
Ankara, Ankara - Altındağ
07.07.2022
BİGPRİNT DİJİTAL BASKI SİSTEMLERİ
Ankara - Yenimahalle
23.06.2022
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
Türkiye
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

SINAV EĞİTİM KURUMLARI

1992'DEN BUGÜNE

Sınav Eğitim Kurumları, 1992 yılında bir aile şirketi olarak 50 metrekarelik bir mekan, 5 çalışan ve kısıtlı sermayeyle kuruldu. Mekan küçük, imkanlar sınırlı ama hedef büyüktü. Küçük bir adımla başlayan enerji, gün geldi ülkeyi saran bir sinerjiye dönüştü. O günün 50 metrekaresi bugün 500 bin metrekarelik kapalı alana, 5 personeli ise 10 bini aşkın çalışana ulaştı. Ciddi bir gelecek tasarımının, geniş ölçekli bir vizyonun bütün kararlara ve çalışmalara eşlik ettiği bu süreçte yayınları, dershaneleri, kursları, okulları ile Türkiye'nin en büyük eğitim zincirine dönüştü. 

KOLLEKTİF AKLIN ÜRÜNÜ

İlk kez Ankara'da faaliyet göstermeye başlayan Sınav Eğitim Kurumları, bugün ülke genelinde yaygın, öncü ve örnek bir kurum olarak saygın bir marka haline gelmiştir.. Sınav Eğitim Kurumları, öylesine kurulmuş bir işletme değildir. Felsefesi, hedefleri, ismi, renkleri, sloganları, amblemi, reklamı, tanıtımı, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, danışılmış, sorulmuş; kısaca kolektif bir aklın ürünü olarak ortaya çıkmıştır.

“İLK"LERİN KURUMU

Sınav Eğitim Kurumları, sınavlara hazırlık yayınlarındaki öncülüğünü, dershanecilik alanına da taşıyarak bu alanda pek çok yeniliğe imza atmıştır. Soru ağırlıklı bol testli dergiler, kitap ekleri, dershaneciliği eksen alan dergicilik gibi birçok ilk Sınav Eğitim Kurumları ile başlamıştır. Hepsinden önemlisi, birbirinin karşıtı olarak sunulan "dergi ve dershane birlikteliği"nin temeli Sınav Eğitim Kurumları ile atılmıştır. Okullaşma sürecini de başarıyla yürüten Sınav Eğitim Kurumları dershaneden dönüşen okulları ve kolejleri ile yurt genelinde yeni bir eğitim ağı oluşturmuştur. Ayrıca dershanecilikteki deneyim ve birikimini son dönemde açılan Sınav Kurs ve Sınav Etüt merkezlerine taşımaktadır. Bugüne baktığımızda kolejleri, dershaneden dönüşen okulları, Sınav Kurs ve Etüt Eğitim Merkezleri ile 400'e yakın şubesi ve binlerce çalışanı bulunan Türkiye'nin yaygınlığı en yüksek, en büyük ve güvenilir eğitim kurumlarından biri olan Sınav Eğitim Kurumları; yayıncılıkta olduğu gibi kolej, okul, kurs ve etüt merkezlerinde de çıtayı hep yüksek tutmuştur.! Kaliteli ve kapsamlı yayınları, seçkin eğitimcilerden oluşan nitelikli kadrosu, özgün bir sistematiğe ve planlamaya sahip yönetim anlayışı, özveriyle ve yeniliklere açık bir anlayışla çalışan kurumlarıyla her yıl yüz binlerce gencimizi geleceğe hazırlamaktadır. Sınav Eğitim Kurumları, abonelik sistemiyle de yüz binlerce kişiye ulaşmaktadır. ülke genelindeki dağıtım ağı ve yüzlerce bayisiyle dershane öğrencisi olmayan binlerce gencimizin sınavlara hazırlanmasına katkıda bulunmaktadır.  

SEKTÖRDE ÖRNEK ALINAN MODEL

Sınav Eğitim Kurumları hep farklı olmuştur . Dershanecilik döneminde açıldığı birçok yerde dershaneciliğin standardı değişmiştir. Kurum tabelaları, bina cepheleri, sınıf tasarımları, ders programları, işletme anlayışı sektörde model olarak alınmıştır. Ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlerken hiçbir şekilde kavgaya ve çatışmaya girmemiş, asla yıkıcı bir rekabet anlayışı gütmemiş, başarısını, başkalarının başarısızlığıyla ölçmemiştir. Yayınları ve eğitim kurumlarıyla ulusal marka haline gelen Sınav Eğitim Kurumları, Türkiye'ye seçkin kurumlar kazandırma çalışmalarına hız vermiş ve 25. yılında 25 yıllık eğitim deneyim ve birikimini aktarmak üzere okullaşma sürecini de başarıyla sürdürmektedir..
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları