Aksu Madencilik Sanayi Elektrik Üretim Tic.A.Ş. DEPOCU İş İlanı

İş Tanımı

Ankara Merkezli, Madencilik ve Enerji konusunda faaliyet gösteren  şirketimizin Sivas/Kangal / Yellice de  bulunan Krom maden (açık ocak) sahasında çalışacak DEPOCU alınacaktır.(aksugroup.com)  İşletmemizden, KANGAL-DİVRİĞİ-ALACAHAN-ÇETİNKAYA  ilçelerine servisimiz vardır.
 
Şehir dışından çalışmaya gelecekler için kalacak yerimiz mevcuttur.  


NOT:  SİVAS KANGAL DA ÇALIŞMAK İSTEMEYENLER VE DEPOCULUKLA ALAKASI OLMAYAN KİŞİLERİN MÜRACAAT ETMEMESİ RİCA OLUNUR. 

Aranan Nitelikler

Ekip çalışmasına yatkın,
En az lise mezunu
En az 5 yıl deneyimi olan,
Mesleki bilgisayar programları iyi derecede kullanabilen,
İş makinası ve kamyonların yedek parçalarından anlayan, 
Satın alması yapılan malzemelerin giriş ve çıkışını zamanında yapıp, eksiklikleri bildirmek,
İşletmede bulunan malzemelerin stok takibini yapabilecek,

Esnek Çalışma saatlerine uyum sağlayıp (vardiya sistemi),   ihtiyaç halinde fazla mesai yapabilcek, 
Askerliğini yapmış,
Referans verebilecek,
İşletme ortamına ayak uydurabilecek,
NOT:  SİVAS KANGAL DA ÇALIŞMAK İSTEMEYENLER VE DEPOCULUKLA ALAKASI OLMAYAN DİĞER MESLEK SAHŞİBİ KİŞİLERİN MÜRACAAT ETMEMESİ RİCA OLUNUR. 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

FAVEO DANIŞMANLIK
Türkiye
25.02.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Aksu Madencilik Sanayi Elektrik Üretim Tic.A.Ş.

 AKSU GRUP 79 yıllık ticaret hayatı ile sanayinin çeşitli alanlarında faaliyet göstermiştir. Şirketimiz halen madencilik, inşaat, taahhüt hizmetleri ve enerji üretimi çalışmalarına devam etmektedir. Kurumsallaşmanın bilincinde, deneyimli çalışanları ile çağdaş teknolojileri de kullanarak dünya standartlarına uygun çalışmak, vazgeçilmez prensip ve hedefimizdir. 

AKSU GRUP bu kadar yılın ardından, içinde bulunduğumuz rekabet ortamında bir anlık duraksamanın geriye gitmek anlamında olduğunun bilincinde olarak halen ilk günkü heyecanımız, azmimizle tecrübe bilgi ve birikimimizi kullanarak iş alanlarımızı genişletmenin yollarını arıyoruz. 

AKSU GRUP şirketleri son yıllarda bilim ve teknolojide meydana gelen hızlı gelişmeleri yakından takip etmektedir. İş güvenliği, şirket içi eğitim ve kalite standartları değerlerine inanarak ülke içerisinde ve yurtdışında faaliyetlerine devam etmektedir. 

AKSU GRUP, kurumsallaşma gereği çalışanları ile bütünleşerek; ‘Ben’ değil ‘Biz’ sloganıyla büyümeye devam edecek, çalışmalarında dünya standartlarını hedef alacaktır. 

AKSU GRUP Ülke zenginliğinin çalışmaktan ve üretmekten geçtiğinin, yerli kaynakların kullanılarak uç ürün haline getirilip dış pazarlara satılmasının ülkemize yapılacak en büyük hizmet olacağı bilinciyle ve yukarıda belirttiğim değerlere bağlı kalarak şirketlerimizin faaliyetlerini sürdürerek büyümek hedefimiz olacaktır. 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları