Elektronik Tasarım Mühendisi

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Kocaeli Gebze, Antalya, Balıkesir
  • 05.05.2021
  • 0 - 50
  • 2435 Görüntüleme

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretici endüstriyel teknoloji firmasında istihdam edilmek üzere;"Elektronik Tasarım Mühendisi" istihdam edilecektir.

Aranan Nitelikler

- Üniversitelerin;Elektrik Mühendisliği,Elektronik Mühendisliği,Elektrik-Elektronik Mühendisliği,Elektronik Haberleşme Mühendisliği,Mekatronik Mühendisliği ile ilgili bölümlerden birinden lisans veya yüksek lisans olarak mezun,
- Elektronik Kart tasarımı ve onarımı(Devre şeması girişi,PCB Serim ve yollandırma,ürün ağacı oluşturulması) konusunda tecrübe sahibi,
- Güç elektroniği ve analog tasarım konusunda bilgi ve deneyim sahibi,
- Yüksek gerelim teknolojileri hakkında alanında bilgi deneyim sahibi,
- Elektronik Tasarım Mühendisliği hakkında 3 yıl ve üzeri deneyim sahibi olmak,
- Tercihen; Mikrodenetleyicili,mikroişlemcili,kart ve bunların üzerinde çalışan gömülü yazılımların tasarımı konusunda deneyimli,
- Sayısal haberleşme arayüzlerinin(Seri kanal,Ethernet,USB,CAN,Distrete,I/O,A/D,Fiber optik haberleşme v.b.) tasarımı ve doğrulanması konusunda tecrübe sahibi,
- C/C++ İle tast arayüz yazılımı geliştirme tecrübesine sahip,
- Donanım tasarımı geliştirme,doğrulama,konfigürasyon yönetimi,dökümantasyon süreçleri konusunda bilgi sahibi,
- İyi derecede İngilizce okuma,yazma,anlama,konuşma bilgisine sahip,
- Seyahat engeli bulunmayan,
- Takım çalışmasına yatkın,
- İş ve meslek disiplinlerini edinmiş,görev odaklı,sorumluluk sahibi,insan ilişkileri kuvvetli,iletişimi ve diksiyonu düzgün,
- Dinamik,gelişime açık,aktif ve yoğun tempoda çalışmaya uygun,kariyer hedefleri olan,
 İletişim,Sunum,Zaman Yönetimi,ve Raporlama becerilerine sahip,
- Bilimsel ve teknoloji  çalışmalarına katılma,çalışmalarını derleme,çalışmalarını uluslararası akademik dergilerde sunma ve yayınlamaya istekli,
- Bay adayların askerliğini yapmış veya askerlikle ilişiği bulunmayan,
- Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,


NOT:
ÖZGEÇMİŞLERİ FOTOĞRAFSIZ VE ADRES BİLGİLERİ YETERSİZ ADAYLARIN MÜRACATLARI DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

 Firmamız aracılığı ile iş arayan adayların özgeçmişleri ve müracat formunda belirtilen; Kimlik,Eğitim-Mezuniyet gibi bilgilerin İŞKUR KRİTERLERİ gereği resmi evrak ile teyidi ve müracat anında firmamıza ibrazı   gerekmektedir.

"ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ" Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile2008 yılından beri kesintisiz olarak  faaliyetlerini sürdürmektedir.
"ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ." Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Bugün
ELK İş Sağ.Güv.Müşv.Müh.Mim.İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
Ankara
Bugün
ZER ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Ankara
Son 1 Hafta
MİKAFON ELEKTRONİK İNŞ. SAN. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu
Son 1 Hafta
MUTLUSAN ELEKTRİK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
MARKAS MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Adana, Trabzon
Son 1 Ay
TEMA METAL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
07.05.2021
STL ELEKTRİK OTOMATİK KONTOL SİSTEMLERİ
Kocaeli - Gebze
05.05.2021
Ncs Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemleri
İstanbul Avrupa Yakası
28.04.2021
BENZER TÜM İLANLAR

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.

       2007 DE KURULAN FİRMAMIZ; 2008 DEN BERİ İŞKUR ÖZEL İSTİHDAM BÜROSU FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.NİTELİKLİ PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VERİLMEKTEDİR.

       SANAYİ İLK 500 VE İKİNCİ 500'DE YER ALAN ÜRETİCİ FİRMALAR İLE İHRACAT 1000 SIRALAMASINDA YER ALABİLEN ÜRETİCİ-ENDÜSTRİYEL-ENTEGRE-İHRACATÇI FİRMALARIN NİTELİKLİ PERSONEL TEDARİKİNDE BULUNMAKTAYIZ.

KURUMSAL FİRMALARDA, ÖZELLİKLE MÜHENDİSLİK-DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA DEPARTMANLARINA EN HIZLI ŞEKİLDE NİTELİKLİ PERSONEL TEMİN ETMEYE YOĞUNLAŞMIŞ BULUNUYORUZ.


AYRICA ÜST DÜZEY YÖNETİCİ(EXECUTİVE) POZİSYONLARIN KARŞILANMASINDA 13. YILI DOLDURAN FİRMAMIZIN SAHA-SEKTÖR VE MESLEK DENEYİMİMİZİ EN  ETKİLİ ŞEKİLDE DIŞ KAYNAK KULLANIMI OLARAK MÜŞTERİLERİMİZLE PAYLAŞMAKTAYIZ.

DEMİRÇELİK VE DEMİRDIŞI METALLER-OTOMOTİV-TEKSTİL-MAKİNA-LOJİSTİK SEKTÖRLERİNE ÇOK DAHA HIZLI NİTELİKLİ PERSONEL TEDARİKİNDE SEÇME YERLEŞTİRME FAALİYETLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR.

ÜRETİCİ-ENDÜSTRİYEL-ENTEGRE-İHRACATÇI FİRMALARIMIZIN GÜVEN-DESTEK VE İŞLETMELERDE ANA UNSURLARI TEŞKİL EDEN NİTELİKLİ PERSONELLERİN KARİYER PLANLAMASINDA FİRMAMIZI TERCİH ETMELERİ DESTEK VE GÜVENLERİ İLE 13.YILIMIZI DOLDURMANIN SEVİNÇ VE GURURUNU TÜM İŞVEREN-İŞGÖRENLERLE PAYLAŞMAKTAN MUTLUYUZ.SİZLERLE NİCE 10 YILLARA ULAŞABİLME HEYECAN VE ÜMİDİNİ TAŞIMAKTAYIZ.

BU HEYECAN VE ARZU İLE ÜLKEMİZİN MUASIR MEDENİYETLER SEVİYESİNİ YAKALAMASI VE YAŞAM KALİTESİNİN,REFAH DÜZEYİNİN ARTMASI,KONULAN İHRACAT HEDEFLERİ İLE,DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ İLK 10 EKONOMİSİ ARASINA GİRMESİ HEDEFLERİ SÜRECİNDE KATKIDA BULUNDUĞUMUZ İNANCINDAYIZ.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları