Bu ilan yayından kaldırılmıştır.
THE VERTICAL GIDA ÜRÜNLERİ VE TURİZM A.Ş. Engelli-Bulaşıkçı İş İlanı

İş Tanımı

Bağdat Caddesi lokasyonunda %100 sürdürülebilirlik ve dikey tarım yapan restoranımız için Bulaşıkçı(Steward) takım arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

  • En az ilköğretim mezunu,
  • Temizlik kimyasalları ve kullanımı hakkında bilgi sahibi,
  • Hijyen kurallarını bilen,uygulayan ve önem veren
  • Verilen işi eksiksiz ve titizlikle yerine getiren,
  • Ekip çalışmasına yatkın, güleryüzlü,
  • Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,
  • İşkur'a kayıtlı , %40 ve üzeri engelli raporu olması

Özet Bilgiler

THE VERTICAL GIDA ÜRÜNLERİ VE TURİZM A.Ş.Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Son 1 Hafta
BAŞVUR
SOLUTO TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Gourmet Garage
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
Son 1 Hafta
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

THE VERTICAL GIDA ÜRÜNLERİ VE TURİZM A.Ş.

2019 Kasım ayında Bebek’te, sporcuların buluşma noktası olarak SWEATERS HUB açıldı. Sokaktaspor yapanların ihtiyaçlarını karşılamak için, duşları, kilitli dolapları, sağlıklı beslenmek isteyenleriçin kafesi olan SWEATERS HUB, şehrin neredeyse tüm koşu ve bisiklet gruplarının antrenmanabaşlama ve bitiş noktası olarak kullandığı bir nokta haline geldi.SWEATERS HUB’dan sonra açmak istediğim nokta, spor yaparak sağlıklı beslenerek sadecekendine iyi bakan kişileri temsil eden bir noktadan öte, çevresini, gelecek nesilleri, dünyasını dadüşünen bireyleri temsil eden “Yaşam Alanları” yaratmaktı.Şehirde de sürdürülebilir hayatların mümkün olduğunu deneyimleyerek anlatan, minimum karbonayak izi bırakan, minimum atığı olan ve mümkün olduğunca ürettiği yerde tüketen alanlar yaratmahedefiyle VERTICAL’ı projelendirmeye başladım.İsmimiz VERTICAL, İngilizce “dikey” anlamına geliyor. İsmimizi ise “VERTICAL FARMING”’denaldık, yani “DİKEY TARIM”’dan.Projeyi kurgulamaya başladığımda dikey tarım şehirde sürdürülebilirlik, şehirde kendi kendine yetenalanlar yaratma adımlarında en önemli ve kıymet verdiğim alandı. Dikey tarımda, küçük m2’lerdekocaman arazilere tekabül eden mahsuller üretilebildiği gibi pestisitlere ve ilaçlara da ihtiyaçduyulmadan yapılabilmekte. Geleneksel tarıma nazaran 300 kat su tasarrufu yapılmakta.VERTICAL Tarlamızda kale, fesleğen, çeşit çeşit yeşillikler, mikro yeşillikler, mantarlar yetiştiriyoruz.100m2 seramızın içerisinde kendi döngüsel iklimlendirme sistemimiz bulunmakta. Mantarlarınyetişirken saldığı karbondioksit yeşillik tarlasını, yeşilliklerden çıkan nem de mantarları beslemekte.Bu mahsulleri 365 gün, ilaçsız ortamda, %1’den az fire ile yetiştirebiliyoruz.Şehirde de sürdürülebilir alanlar yaratıla bilinir mi? Evet. Biz VERTICAL ile işte bu düşünceyi hayatageçiriyoruz.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları