Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

CNC Operatörü
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Bugün
Cam Yazılım Uzmanı-Otomotiv Yan Sanayi
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze...
Bugün
Proje Mühendisi-Proje Teknikeri-Oto Yan Sanayi
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Bugün
İspanyolca Yurt Dışı Müşteri Temsilcisi
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çerkezköy...
Bugün
ÖRME MÜDÜRÜ-TEKSTİL
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu...
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

İnsan Kaynakları Müdürü

Kocaeli Gebze, İstanbul Anadolu Yakası, Tekirdağ Çerkezköy, Tekirdağ Çorlu, Tekirdağ Ergene, İstanbul Avrupa Yakası, Sakarya, Bilecik, Eskişehir, Balıkesir, Manisa, Yalova, Bursa
  • 12.06.2023
  • 20 - 50

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretici-ihracatçı-marka bilinirliği yüksek olan plastik ambalaj ve oto yan sanayi sektöründe faaliyette bulunan firmanın tüm insan kaynakları ve Endüstriyel İlişkiler süreçlerini yönetecek "İnsan Kaynakları Müdürü" istihdam edilecektir.

Aranan Nitelikler

-Üniversitelerin lisans düzyinde bölümlerinden mezun, tercihen; Endüstri Mühendisi,Makina Mühendisi,İşletme,İktisat,Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler,bölümlerinden mezun,
-Tercihen Çok iyi İngilizce Bilgisine sahip,akıcı İngilizce konuşabilen,
-Üretici endüstriyel firmalarda 10 yıl ve üzeri İnsan Kaynakları yöneticisi ve müdürü olarak deneyim sahibi olmak,
-İş kanunu,personel özlük süreçleri ve mevzuatı konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak,
-Kalite ve Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi olmak,
-Personel seçme yerleştirme,işe alım,kariyer planlama,performans yönetimi süreçleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmak,
-Sendikal ilişkiler ve endüstriyel ilişkilerde işveren temsilcisi olarak sözleşme süreçlerin de bulunmuş ve müzakere yönetmiş deneyimine sahip olmak,
-İnsan Kaynakları departmanı kurulum ve geliştirilmesinedair deneyim sahibi olmak,
-Departmanlar arası ilişki,koordinasyon ve organizasyonel gelişim alanında bilgi ve deneyim sahibi olmak,
-Tercihen İstanbul Anadolu Yakası( Tuzla,Gebze,Pendik,Kadıköy,Üsküdar) lokasyonlarında ikametli veya ikamet edebilecek olmak,

NOT:ÖZGEÇMİŞLERİ FOTOĞRAFSIZ VE ADRES BİLGİLERİ YETERSİZ ADAYLARIN MÜRACATLARI DİKKATE ALINMAYACAKTIR.
"Firmamız aracılığı ile iş arayan adayların özgeçmişleri ve müracat formunda belirtilen; Kimlik,Eğitim-Mezuniyet gibi bilgilerin İŞKUR KRİTERLERİ gereği resmi evrak ile teyidi ve müracat anında firmamıza ibrazı  gerekmektedir.

"ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ "Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile 2008 yılından beri "İŞKUR Özel İstihdam Bürosu" faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.
"ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ." Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

LEGACY OTTOMAN HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BAŞVUR
Cevahir Hotel Asia
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
HRM Solution Makers Eğitim ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ASMAR HOLDİNG A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BAHADIRLAR TEKSTİL LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Son 1 Hafta
BAŞVUR
BAHADIRLAR TEKSTİL LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
Kocaeli - Gebze
Bugün
BAŞVUR
AVANTGARDE HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Bugün
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
Bursa
Bugün
BAŞVUR
DAMLA İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.

2007 yılında kurulan firmamız; 2008 yılından itibaren İŞKUR Özel İstihdam Bürosu faaliyetlerine devam etmektedir. Nitelikli personel seçme-yerleştirme, danışmanlık hizmetleri verilmektedir. 

Sanayi ilk 500, Fortune 500, sanayi ikinci 500, Turquality destek kapsamındaki üretici firmalar ile ihracat 1000 sıralamasında yer alan üretici, endüstriyel, entegre, ihracatçı firmaların nitelikli personel tedarikinde bulunmaktayız. 

Kurumsal firmalarda, özellikle mühendislik-dış ticaret ve pazarlama departmanlarına en hızlı şekilde nitelikli personel temin etmeye yoğunlaşmış bulunuyoruz. Yoğun ve titiz personel tedarik çalışmalarımız ile işveren ve işgörenlere zaman kazandırırken nitelikli personelleri işverenler ile buluşturma süreçlerimizde istikrarlı, işgücü oluşturmaya katkıda bulunurken nitelikle personelin kariyer planlama süreçlerinde de danışmanlık hizmetlerimiz ile ülke ekonomisine ve istihdama her geçen gün daha fazla katkıda bulunduğumuz inancındayız. Nitelikli personel tedariki hizmet süreçlerimizde kişilik test envanteri uygulamalarımız ile kişiye özel departman uygunluğu, isabet oranımı %90’ın üzerine çıkmıştır.  

2013 yılından beri işveren ile yüzyüze iş görüşmesi planladığımız adayların %85’inin istihdamı gerçekleşmiş olup istihdamına aracılık etiğimiz adayların aynı işyerine 5. yıla geçme oranları ise %80’in üzerindedir. Yakalamış olduğumuz bu başarım ve iş kalitesini muhafaza ederek daha da geliştirme heyecanını işveren iş dünyası ile paylaşmanın kıvancını taşıyoruz.  

Nitelikli personel aday veritabanımız oldukça verimli ve geniş bir aday profiline sahip olup, farklı tedarik kanallarından müracaat eden adaylar ile her geçen gün artmaktadır. Günlük ortalama 1500’ün üzerinde aday müracaatı almaktayız.  

Ayrıca üst düzey yöneticiexecutive pozisyonların karşılanmasında 15. yılını dolduran firmamızın saha, sektör ve meslek deneyimimizi en etkili şekilde dış kaynak kullanımı olarak müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. 

Demirçelik ve demirdışı metaller, otomotiv, otomotiv yan sanayi, tekstil, ambalaj, makine, lojistik sektörlerine çok daha hızlı nitelikli personel tedarikinde seçme yerleştirme faaliyetlerimiz devam etmektedir.  

Üretici, endüstriyel, entegre, ihracatçı firmalarımızın güven, destek ve işletmelerde ana unsurları teşkil eden nitelikli personellerin kariyer planlamasında firmamızı tercih etmeleri destek ve güvenleri ile 15. yılımızı doldurmanın sevinç ve gururunu tüm işveren-işgörenlerle paylaşmaktan mutluyuz. Sizlerle nice 10 yıllara ulaşabilme heyecan ve ümidini taşımaktayız. 

Bu heyecan ve arzu ile ülkemizin muasır medeniyetler seviyesini yakalaması ve yaşam kalitesinin, refah düzeyinin artması, konulan ihracat hedefleri ile dünyanın en gelişmiş ilk 10 ekonomisi arasına girmesi hedefleri sürecinde katkıda bulunduğumuz inancındayız. 
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları