İnsan Kaynakları Uzmanı

 • 19.02.2021
 • 100 - 200
 • 1710 Görüntüleme

İş Tanımı

Hazır Beton ve Taş Ocakçılığı sektöründe faaliyet gösteren Şirketimizin Eskişehir Yolu üzerinde yer alan Genel Merkez binasında görevlendirilmek üzere;

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • İş Kanunu ve İş güvenliği kanuna hakim,
 • Logo Tiger Wings ve Raptin Bordro programını kullanabilen,
 • MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
 • Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimli,
 • Ekip çalışmasına yatkın, dikkatli ve titiz çalışan,
 • Muhakeme ve otokontrol yeteneği gelişmiş,
 • Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Etimesgut, Bağlıca, Yaşamkent, Ümitköy, Çayyolu civarında ikamet eden

İnsan Kaynakları Uzmanı / Yöneticisi olarak görev alabilecek takım arkadaşlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Aranan Nitelikler

 • Personel giriş-çıkışlarının yapılması,
 • Personel özlük dosyalarının hazırlanması ve takibinin yapılması,
 • Personel puantajlarının oluşturulması ve raporlandırılması,
 • Personel günlük mesai çizelgelerinin hazırlanması,
 • Perseonel avans, icra ve hertürlü kesintilerinin ve cari hesaplarının takibi,
 • Personel raporlarının bildirimleri,Sgk, İşkur vs. teşviklerinin araştırılması veya uygulanması,
 • Her türlü SGK bildirimlerinin yapılması,
 • Oluşan bordroların muhasebe sistemine entegre edilmesi,
 • İş güvenliği konusunda şantiyelerimizde kanunun gerektirdiği çalışmaların yapılması,
 • İnsan Kaynakları departmanın gerektirdiği her türlü belge ve işlemlerin sorunsuz olarak yürütülmesi istenmektedir.

Özet Bilgiler

SÜMER BETON Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Ankara
02.12.2020
Magna – Kurumsal Destek Danışmanlık AŞ
Türkiye
Bugün
Empatik İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, Ankara
Bugün
ŞEKERCİLER GIDA TİCARET LTD.ŞTİ.
Ankara
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Son 1 Hafta
FEBA ELEKTRONIK
Ankara
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

SÜMER BETON

 Hakkımızda


Ticaret hayatına 1977 yılında Ankara ili Malıköy bölgesindeki kum ocağı işletmesiyle başlayan firmamız, daha sonra bünyesinde inşaatını yaptığı Ostim, Büyük Sanayi ve Gimat bölgelerindeki İşhanlarıyla inşaat sektöründeki tecrübesini arttırmıştır.

Firmamız, hazır beton sektöründeki ihtiyacı görerek 1999 yılında sektöre Temelli Hazır Beton tesisi ile adımını atmıştır. Sümer Kum Ticaret çatısı altında yaptığı yatırımları, 1 Mayıs 2005 yılı itibari ile kurulan Hasan Sümer İnşaat Tic. Ltd. Şti. firmasında toplamıştır. Aynı sene Kırmataş (Agrega) üretim tesisi yatırımlarına da Yunak Yolu, Polatlı bölgesinde başlayan Hasan Sümer İnşaat, bu sektöre de hızlı bir giriş yapmıştır.  Ana faaliyet konusu hazır beton üretimi ve satışı olmakla birlikte, beton üretim maliyet kalemleri arasında, bazı tesislerde çimentoyu da geçerek birinci sıraya yükselen ve betonun hem kalitesini hem de maliyetini etkileyen agregayı kendi bünyesinde üretmek Hasan Sümer İnşaat’ın başlıca hedefleri arasındadır.

Başlangıçta 1 hazır beton tesisi, 6 transmikser ve 2 beton pompasıyla sektöre giren firmamız, şu anda yıllık üretimi 600.000 m3’lere ulaşan, Ankara – Eskişehir  – Bilecik hattı üzerinde hizmet veren bir marka haline gelmiştir. Bulunduğu her bölgede pazarının lideri olma ünvanını taşıyan Hasan Sümer İnşaat, bünyesinde 14 hazır beton santrali, 4 Kırmataş (agrega) tesisi ve içlerinde bulunan 3 adet plant-mix üretim tesisi, 50 adet transmikseri, 15 adet beton pompası, 39 iş makinası ve 50’den fazla çekici tırıyla beraber müşterilerine 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

Hasan Sümer İnşaat, bulunduğu bölgelerde istihdam oluşturarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.  Firmamız,  müşteri memnuniyetini sağlamak için üretim kapasitesini artırıcı yatırımlar yapmaktadır. Temelli Kırmataş (Agrega) Tesisi’nde “özel agrega” üretimi için 1 adet eleme ve 1 adet yıkama tesisi kurulmuştur. Firmamız, üretim kapasitesini artırmak için 2 adet, kapasitesi 200 ton/sa olan 110’luk ve 1 adet, kapasitesi 400ton/sa olan 140’lık çeneli kırıcı tesisi kurmuştur. Bunun yanında Temelli Kırmataş (agrega) Tesisi’nde 3 adet, Polatlı Kırmataş (agrega) Tesisi’nde 1 adet ve Bozüyük Kırmataş (agrega) Tesisi’nde 1 adet olmak üzere dik milli kırma tesisimiz bulunmaktadır. Üretim kapasitesinin artırılmasındaki temel prensibimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Esnek yapılı tesis kurabilme yeterliğine sahip olan firmamız her türlü projeyi gerçekleştirme kapasitesine sahiptir.Firmamızın önemli özelliklerinden biri de, elinde bulundurduğu makine ve araç parkıyla, büyük projelere yönelik tesis kurulumunu ve çalıştırılmasını yapmasıdır.

Hasan Sümer İnşaat, Ankara, Eskişehir ve Bilecik hattı üzerinde bulunan hazır beton santralleri ile yüksek hızlı tren projelerine hizmet vermiştir ve vermeye de devam etmektedir.Firmamız, 2017 yılında inşaat yatırımlarına yeniden başlamıştır. Ankara ili Polatlı ilçesinde düğün salonu, fırın ve süpermarketten oluşan çarşıyı, 20 daire ve iki dükkandan oluşan binayı, ve Ankara ili Gaziosmanpaşa’da bulunan işyeri binasını inşa etmiştir.

27 Haziran 2019 yılında firmamız nevi değişikliğine giderek firmamızın ünvanı Hasan Sümer İnşaat Ticaret Anonim Şirketi olmuştur.Tesislerindeki tam donanımlı laboratuvarlarıyla kalite konusundaki hassasiyetini gösteren firmamız, sunduğu kaliteli ve hızlı hizmet politikasıyla da kendini kanıtlamıştır. Ayrıca, mülkiyeti firmamıza ait olan tesislerimizin tamamının kalite belgeleri bulunmaktadır.

Unvanı; HASAN SÜMER İNŞAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Kuruluş yılı; 2005

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları