Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Kaynak Mühendisi

Konya
  • 05.10.2020
  • 0 - 50
  • 1260 Görüntüleme

İş Tanımı

Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesinde ki  yerleşik işyerimiz için deneyimli / deneyimsiz KAYNAK MÜHENDİSİ  aramaktayız. Aramıza katılacak Mühendisimiz Üretilen ürünlerin nihai kontrolu Kaynak personellerinin idaresi  yönlendirilmesinden sorumlu olacaktır.

Aranan Nitelikler

Konya da ikamet eden , konusunda deneyimli,

( servis+Yemek+ SGK  ) 

Cumartesi  / Pazar günleri çalışmamız yoktur

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

BST KURUMSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM A.Ş
Konya
Son 1 Ay
Konya - Karatay
Bugün
MOSAŞ AKILLI ULAŞIM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Konya - Selçuklu
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, Konya
Son 1 Ay
PROASİST ELEK.MEK.TEKNİK HİZMETLER SAN. VE TİC.A.Ş.
Türkiye
Son 1 Ay
ALTACA ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ VE ENERJİ ÜRETİM A.Ş
Konya
Son 1 Ay
FORTES MÜHENDİSLİK
Konya
05.02.2021
BENZER TÜM İLANLAR

F.G.S OTO LPG TANKLARI VE PARÇALARI ÜRETİM LTD.ŞTİ.

LPG oto tankları üretiminde sektörün lider kuruluşları arasında yer alan SAKA 1996 yılından beri dış ve iç pazarlara yönelik üretim yapıyor. Konya’da 4 bin 500 metrekarelik kapalı alanda, imalat tesisleri bulunan SAKA fabrikası; kalitede, güvenilirlikte dünyanın saygın LPG Oto Tankı üreticilerinden biri kabul ediliyor. Firma kalitesini; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem belgesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi, ISO 3834 Kaynaklı İmalat Yeterlilik belgesi başta olmak üzere birçok belge ile tescil etmiştir. Ayrıca LPG Tank imalatımız Avrupa Norm Standardı olan ECE R67-01 regülâsyonun gereklerine uygun sürdürmektedir.
Şirketimiz; Sıralı Otogaz Sistemi ve yeni nesil motor teknolojileri alanında yurt içi ve yurt dışındaki bayilerine hizmet veriyor. SAKA çevre odaklı teknolojiyle, LPG oto tankı üretiminde sektörün ‘doğa dostu’ endüstri kurumları arasında yer almaktadır. Ürünlerimiz dünya çapında çok sayıda ülkeye satılmaktadır. SAKA’nın sağlık, eğitim, çevre ve sokak hayvanlarıyla ilgili olarak bir dizi sosyal sorumluluk projeleri bulunuyor. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını İhsan Fırat yapmaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları