Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Kimya Mühendisi

  • 18.11.2020
  • 500 - 1000
  • 9989 Görüntüleme

İş Tanımı

Saray Alüminyum, profil, kompozit panel, uPVC profil üretmektedir. Çerkezköy-Çorlu arasında bulunan Veliköy Sanayi Bölgesinde kurulu tesislerimizde çalışmak üzere Kimya Mühendisi aranmaktadır.


Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,
Tercihen ingilizce bilen ve MS Office programlarını kullanabilen,
Kıdem düzeyi: Başlangıç seviyesi

Üretim, kalite güvencesi, mühendislik
Üretim kalite ve proses kontrol faaliyetlerinin yürütülmesini sağlamak,
Analizlerin değerlendirme ve raporlama çalışmalarını gerçekleştirmek,
Üretim planına göre yapılan üretimin takip edilmesi ve raporlanması,
Üretim anında çıkan uygunsuzluk ve problemlerin tekrarını önleyici faaliyetlerin yapılması ve üretim sırasında meydana gelen anlık problemlere müdahale edip üretimin devamlılığınınn sağlanması

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ARMASAN AMBALAJ A.Ş.
Tekirdağ - Çerkezköy
Son 1 Hafta
ALUGEN ALÜMİNYUM A.Ş.
Tekirdağ - Çorlu
Son 1 Ay
ARMASAN AMBALAJ A.Ş.
Tekirdağ - Çerkezköy
Son 1 Hafta
KAVRAM EĞİTİM VAKFI
Tekirdağ - Kapaklı
Bugün
Tekirdağ - Süleymanpaşa
Bugün
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
Sınav Eğitim Kurumları
Tekirdağ - Çerkezköy
Bugün
GÜLLE ENTEGRE TEKSTİL İŞLETMELERİ EMLAK DAN.SAN.TİC.A.Ş.
Tekirdağ - Ergene
Bugün
Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Tekirdağ
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

SARAY DÖKÜM VE MADENİ AKSAM SANAYİ TURİZM A.Ş.

Saray Alüminyum olarak 40 yılı aşkın tecrübemizle, alüminyum kapı, pencere, cephe ve küpeşte sistemleri, alüminyum kompozit panel, PVC kapı ve pencere sistemleri, panjur ve kepenk sistemleri  ve makina, aydınlatma, asansör, ulaşım gibi bir çok sektörün ihtiyacı olan muhtelif şekil ve büyüklükte sanayi profilleri üretiyoruz.. Geliştirdiğimiz cephe çözümleriyle fark yaratan yapıların inşa edilmesinde büyük rol oynuyoruz.  İstanbul Güneşli ve Tekirdağ Çerkezköy’de bulunan, yaklaşık 100 bin metrekare  kapalı alana sahip ileri teknoloji ile donatılmış üretim tesislerimizde yılda 3,5 milyon metrekare alüminyum kompozit panel, 30 bin ton alüminyum profil, 20 bin ton PVC profil üretiyoruz.
Alüminyum sektöründe ihracat birincilikleri olan şirketimiz üretiminin yüzde 55’ten fazlasını; Avrupa, Afrika, Asya ve Orta Doğu bölgelerinde 60’ı  aşkın ülkeye ihraç ediyor.
ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001, CE, Qualicoat, Qualanod TSE, TSEK, TS – EN, IFT – Rosenheim, GOST-R, UKR-S, MPA Dresden, Aplus, International Technical Approval ,Yerli Mal sertifikalarına sahip Saray Alüminyum, geliştirdiği yüksek performanslı inovatif ürünlerle, geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde ve yaşam kalitesinin yükseltilmesinde önemli bir misyon üstleniyor.
Sektördeki üstün kalite ve standart belgelerimizin yanı sıra sürdürülebilirlik alanındaki çalışmalarımızla da sektöre örnek teşkil ediyoruz.  Alüminyum Kompozit Panel (EPD Kayıt No:S-P-00834), Alüminyum Ekstrüzyon Profil (EPD Kayıt No:S-P-00833) ve PVC Profil (EPD Kayıt No:S-P-00832) ürünleriyle sektörümüzde  Türkiye’nin ilk Çevresel Ürün Beyanı (EPD) belgesini sahibiz. Üretirken en az seviyede tüketmeyi gözeten şirketimiz, hem yeşil binaların oluşturulmasına katkı sağlıyor hem de çevreye duyarlı, sürdürülebilir, verimli, yenilikçi çözüm ve hizmetler sunuyor.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları