Mağaza Satış Danışmanı

  • 10.02.2023
  • 50 - 100
  • 1685 Görüntüleme

İş Tanımı

BANİO YAPI MARKET MAĞAZALARIMIZDA ÇALIŞACAK, ANALİTİK, ÇÖZÜM ODAKLI, MARKAMIZI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDEBİLECEK, MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN SATIŞ DANIŞMANI ARAMAKTAYIZ

Aranan Nitelikler

DİKSİYONU DÜZGÜN,
İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK,
ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİGİNİ YAPMIŞ,
EHLİYETİ OLAN,
TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

BGSTORE MAĞAZACILIK A.Ş.
Antalya
Son 1 Hafta
BGSTORE MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ
Antalya
Son 1 Hafta
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
Türkiye
14.02.2023
AMERİKAN KÜLTÜR A.Ş
Antalya - Muratpaşa
Son 1 Hafta
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
Antalya
Son 1 Hafta
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
Antalya
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
Antalya
8.02.2023
BENZER TÜM İLANLAR

BANIO YAPI MARKET

BANIO’DAN   EVLERE  HESAPLI SEÇENEKLER
 


Yapı Market ülkemizde kısa bir geçmişi olan ve son birkaç yılda binler rakamına kadar ulaşan ve her gün büyüyüp gelişen bir sektör.

Ülkemizdeki bu Pazarı dikkate alan yabancı sermaye hızla organize olmakta zincir marketler açmakta ve tüketicilere binlerce ürünle ulaşmaktalar.Her ne kadar yeni olsa da kısa sürede ülkemiz tüketicisi tarafından benimsenmesi ve tüketici eğilimlerinin  Yapı Marketlere yönlenmesi, yerel satıcılarında organizasyonlarını bu yönde geliştirmelerine neden olmakta,  esnaf mantığından market zihniyetine geçişler yaşanmaktadır. Bilinçli bir şekilde bu organizasyonu profesyonelce yapan firmalar büyüme göstermekte, bir çoğuda arada elenip gitmektedir.Günümüzün bu gerekliliğini zamanında gören ÖZ-KA firması 2008 yılında marketleşme kararı alarak Genel Merkezinin bulunduğu Antalya da ilk Yapı Marketini kurdu.ÖZ-KA olarak 15 yıldan uzun bir süredir İnşaat malzemeleri konusunda bölge toptancılığı yapmanın avantajı ile binlerce ürün ve hizmet çok uygun fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunulmaya başlandı ve Antalya halkı tarafından kısa süre içerisinde BANIO adı benimsendi.ÖZ-KA dan sonra kendi başına bir işletme haline dönüşen BANIO Yapı Market ürün gamını hızla geliştirerek çok kısa bir süre içerisinde 20.000den fazla ürün çeşitine ulaştı.

Seramikten Vitrifiyeye, Beyaz Eşyadan Mobilyaya, El Aletlerinden Bahçe ürünlerine kadar sektörde kalitesi ve ürün çeşitliliğiyle kabul görmüş onlarca markanın ürünlerini tek bir çatı altında toplayıp müşterilerine sunmakta.2009 yılı ikinci yarısı  ile birlikte kendi ürün ithalatınada başlayan Banio  Duşakabin, Masa –Sandalye, Cam tuğla ve Bahçe Mobilyaları seçenekleriyle  bu guruplardaki fiyat uygunluğu ve kalitesini üst seviyeye çıkarmayı kısa sürede başarmıştır.BANIO da KARİYER

Bu büyüme ile birlikte sektörde yetişmiş personel ihtiyacı ile ilgili sıkıntılar yaşanmaktadır. Özellikle turizm bölgelerinde  sezonluk değişimlerin fazla yaşanması bu sektördeki sıkıntılarıda arttırmakta.

BANIO olarak personel seçimlerinde özellikle meslek lisesi çıkışlılar veya sektörde inşaat malzemeleri konusunda çalışmış kişiler tercih edilmekte.

İhtiyaca göre alt veya orta kademeden başlayan personellerimiz performanslarına göre derecelendirilmekte ve başarılı oldukları taktirde daha üst pozisyonlara yükselebilmektedirler.

Bir mağazada yaklaşık 50 kişi çalışmakta. Bu sayı mağaza ölçeğine göre azalıp çoğalmakta. Yeni yatırım planlarıyla birlikte BANIO mağaza sayısının artacak olması  personel istihdamındaki  alanındaki bu sıkıntıları daha iyi hissettirmekte.

Her ne kadar Kendin yap sektörüne hizmet etsekde Ustalar tüketicilerin vazgeçilmezleri olmaya devam etmekte. Kendi sektöründe uzman olan ve Antalya Bölgesinde çalışan hemen her ustaya ulaşmayıda amaç edinen BANIOda Usta seminerleride hızla devam etmekte

 

İlk etapta bölgede bulunan çeşitli sektörde hizmet veren yaklaşık 300 ustaya firma eğitimleri verilmiştir.  Ustalara çıkartılan özel kartlar sayesinde Usta CRMi oluşturulmuştur. Böylelikle  eğitim, seminer, toplantı gibi çalışmalar kendilerine çok kısa sürede iletilmektedir. Usta bilgileri güncel tutulmakta firmaların yeni teknolojileri hakkında kolayca bilgi tazelemeler yapılmaktadır.


 


 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları