Moda Tasarımcısı

İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt, İstanbul Avrupa Yakası
  • 25.10.2020
  • 50 - 100
  • 1522 Görüntüleme

İş Tanımı

İhracata dönük  yetişkin ve  çocuk dış giyim, mont, yelek, örme aksesuar,mayo ve sırt çantası üretim ve ihracat amacıyla model, desen, kumaş, aksesuar, üretici firma araştırması ve çalışması yapabilecek ve bu seçimleri kategorize edip, koleksiyon ve üretime hazır dosyalama hazırlayabilecek, dünya markalarını yakından takip eden , beğenilen modelleri adapte  etme özelliği güçlü olan ve ürünü sonuna kadar her aşamasını  takip edebilecek , tercihan şirket merkezi Akçaburgaz civarında ikamet eden, heyecanı ve enerjisi yüksek moda tasarımcısı  alınacaktır.Sürücü ehliyeti olması tercih sebebidir.

Aranan Nitelikler

İhracata dönük  yetişkin ve  çocuk dış giyim, mont, yelek, örme aksesuar,mayo ve sırt çantası üretim ve ihracat amacıyla model, desen, kumaş, aksesuar, üretici firma araştırması yapabilecek ve bu seçimleri kategorize edip, koleksiyon ve üretime hazır dosyalama hazırlayabilecek, dünya markalarını yakından takip eden , beğenilen modelleri adapte  etme özelliği güçlü olan ve ürünü sonuna kadar her aşamasını  takip edebilecek , tercihan şirket merkezi Akçaburgaz civarında ikamet eden, heyecanı ve enerjisi yüksek moda tasarımcısı  alınacaktır.Sürücü ehliyeti olması tercih sebebidir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

EMR FERMUAR SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
CEBİR TEKSTİL VE KUYUMCULUK SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Bugün
İNDİGO WHİTE TEKSTİL KONFEKSİYON PAZ.SAN VE DIŞ.TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ZELAL GİYİM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Şişli, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
ÖZŞAHİN TEKSTİL LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Son 1 Hafta
EKRU GİYİM KONF.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
HAYAT FABRİC PAZARLAMA
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
MİNTTEKS KONFEKSİYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Son 1 Ay
GÜLLE ENTEGRE TEKSTİL İŞLETMELERİ EMLAK DAN.SAN.TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Metse Tekstil


Metse Tekstil 1989 yılından beri yerli ve yabancı değişik kalitede ürün satın alan firmalara çalışmaktadır. Müşterilerine collection production ve bulk production bazında hizmet verir. Müşterilerimiz ürettirmek istedikleri ürünlerin çizim, kumaş cinsi, kumaş rengi ve diğer gerekli detaylarını belirledikten sonra üretim model hanemizde üretim için hazır hale getirilir. Üretimin her aşaması kesim, baskı, nakış, taş dizimi vb. her aşama Metse Tekstil'in kalite kontrol çizgisinde her bir ürüne yansıtılır.

Koleksiyon ve ürünlerde kullanılacak kumaşlar %100 coton, %100 modal, %100 viskon, %100 polyester veya karışımlı standart ve fantezi iplikler kullanılarak Metse kalite kontrol standartları çizgisinde üretilir. Ürünün özelliklerine göre kumaşlara metraj baskı, devore, flok baskı, süblime baskı, dijital baskı, brode, lase uygulamaları yapılarak ürüne uygulanır.

Metse Tekstil, Türkiye pazarında Beymen Club, Beymen Kadın, Beymen Erkek, Beymen Kids, yurtdışında Max and Co, Maxmara Sport, Folies, Blumarin Kadın, Miss Blumarin, Blumarin Baby, Parrot , Nylon, Laura Biagiotti, GF Ferre, Ferrari, Scervino, Billionaire, Moschino markalarına üretim yapmaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları