Muhasebe Müdürü

  • 17.04.2021
  • 100 - 200
  • 1491 Görüntüleme

İş Tanımı

Hidrolik-Pnömatik Devre elemanları üretiminde Türkiyenin önde gelen bir kurumu olan firmamıza 'Muhasebe'  bölüm müdürü arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Genel Muhasebe ve İmalat muhasebesi alanında en az 5 yıl tecrübeli,
Bilgisayar ve Microsoft Office proğramlarını iyi düzeyde kullanabilen,
Tüm yasal mevzuat ve beyannameleri takip edebilen ( KDV, Muhtasar, Damga, Geçici vergi, Kurumlar vergisi, BA / BS beyannameleri) ve mali tabloların çıkartılması konularında tecrübeli,
SGK giriş ve çıkış işlemlerinde tecrübeli,
Bodrolama işlemlerinde tecrübeli.
E-fatura, e-defter uygulama süreçleri hakkında tecrübeli,
Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, İş takibi yapabilen, detaylara önem veren ve sorumluluk alabilmeli.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

KEKLİK İNŞAAT SAN.VE TİC.A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Tekaş Teknik İnş. Taahüt Tic ve San. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
13.04.2021
ÖZEL HEKIMLER CERRAHİ TIP MERKEZI
İstanbul Anadolu Yakası
03.03.2021
Çukurova Gayrimenkul Yatırım A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Bugün
TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

mert akışkan gücü a.ş.

Mert Akışkan Gücü San. ve Tic. A.Ş. ülkemizin hidrolik ve pnömatik malzeme ihtiyacındaki gereksinimlerini, kaliteli ve yerli üretimle karşılama amacı ile müşteri odaklı hizmet anlayışı temellerinde MERT Grubu tarafından 1978 yılında kurulmuştur.Mert Akışkan Gücü, ülkemizin ilk hidrolik & pnömatik devre elemanları üreticisi olarak tanınmaktadır. Halen bu konuda geniş üretim olanaklarına sahip olup, İstanbul Dudullu'da kurulu MERT Akışkan Gücü tesislerinde (10.000 m² açık, 8.000 m² kapalı üretim alanıyla) modern ve otomatik makineler ile 1978 yılından beri devre elemanları üretimini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Yıllar boyunca elde edilen bilgi birikimi şirketin birçok yurtiçi ve yurtdışı müşterileri tarafından tercih edilmesine neden olmuştur. Şirket TÜV tarafından verilmiş ISO 9001:2008 kalite sistemi belgesine sahiptir.Mert Akışkan Gücü'nün üretim ve satış programında en basit fittings ve bağlantı elemanlarından en karmaşık sistemlere kadar gerekli olan her türlü hidrolik ve pnömatik malzeme bulunabilir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan şirketimizin başlıca ürünleri arasında standart ve özel hidrolik & pnömatik silindirler, valfler ve şartlandırıcılar sayılabilir. Mert Akışkan Gücü ürünleri dünyanın birçok ülkesinde ve saygın firmalarında doğrudan veya dolaylı ihraç yolu ile kullanılmaktadır.Mert Akışkan Gücü A.Ş.'nin sektörde lider ve söz sahibi olmasının başlıca nedeni müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan yüksek kaliteli üretim ve hizmet anlayışına dayanmaktadır.Mert Akışkan Gücü'nün tüm Türkiye'yi kaplayan geniş bir dağıtım ve hizmet ağı bulunmaktadır. Beş büyük şehirdeki şubelerinin yanı sıra ülke genelinde 20'den fazla noktada ürünlerine stoktan ulaşılabilmektedir.Mert Teknik, Ülkemizde mühendis ve teknisyenlere yönelik eğitim seminerlerini ilk başlatan kuruluştur. Bu çerçevede Türkçe olarak basılan ilk Hidrolik ve Pnömatik başvuru kitapları da Mert Teknik tarafından yayınlanmıştır.Eğitim seminerleri gerek şirketin eğitim salonunda, gerekse değişik kurum ve kuruluşların eğitim salonlarında ''şirket içi eğitim'' olarak verilebilmektedir.Mert Akışkan Gücü standart ve seri üretimlerinin yanı sıra müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel anahtar teslimi Akışkan Gücü projelerini de gerçekleştirmektedir.Mert Akışkan Gücü, Ulusal Akışkan Gücü Derneği Akder’in kurucu üyelerindendir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları