Müşteri İlişkileri Elemanı

  • 04.06.2021
  • 100 - 200
  • 1898 Görüntüleme

İş Tanımı

Gelen telefon, epostaların ve sosyal medya kanallarindan gelen mesajlarin karşılanması ve SM uzmani ile birlikte yonetimi.Okurlardan gelen arama taleplerine dönüş yapılmasından sorumludur.
Şikayetvar.com’a gelen şikayetleri yanıtlar, takip eder, raporlar.
Havale ve kapıda ödeme yöntemiyle ödemesi yapılmış siparişlerin onaylanmasını sağlar. Genel olarak tüm siparişlerin takibini yapar.
Özellikle temini veya teslim tarihi gecikmiş siparişlerin sahiplerine direkt ulaşarak bilgilendirme yapar. Gerekiyorsa aksiyon alır (parçalı gönderi, kargo firması değişikliği, müşteriye telafi, hediye çeki vb.)
VIP okurların siparişlerinin 24 saatte teslimi için önceliklendirme yapar, gerektiğinde ek tedbirler alır.Okura bildirilen beklenen çıkış tarihi geçmiş parçalı siparişlerde okur ile iletişim kurarak bekleyen siparişlerin gönderilmesini organize eder.
Okura ulaşmayan paketlerin kargo ve depo ile takibini yapar. (siparişin yeniden gönderilmesi, adres değişikliği, siparişin iptali vb.)
İade gelen ürünlerin depo ile takip edilerek alınmasını sağlar.Okura para iadesi yaparak sorunlu süreçleri tek tek takip eder ve çözümleyerek sonlandırır.
Sosyal medya, farklı kanallar veya ekibin diğer üyeleri tarafından bildirilen şikayetleri yanıtlar, takip eder.
Özellikle bildirilen teknik sorunların ve sikayetlerin bir an önce çözülmesi için yönetimi haberdar eder. Okurlarımızın bildirdiği her türlü sorunu hızlıca diğer ekiplere ve yöneticilere iletir, çözümü için öncelik aksiyon alır.
Her Pazartesi 10.00’da geçen haftaya ait yaşanan önemli olumlu, olumsuz konular / yaşanan teknik hataların ve bu konu ilgili ilgili alınan aksiyonları raporlar.
Belirli aralıklarla kullanıcı olarak test siparişi vermeli ve deneyimi teknik ekibe raporlamalıdır.
Müşteri Temsilcilerimiz yapılacak ve sürmekte olan kampanyalara hakim olmalıdır. Kampanya sorumlusu, müşteri temsilcilerini süren kampanyalarla ilgili bilgilendirmekle yükümlüdür. Düzenli olarak anasayfa ve diğer sayfalardaki bannerlar, kampanyalar, sosyal medya hesapları takip edilmeli ve müşteriye bu konuda bilgi sunmaya hazır halde bulunulmalıdır. Müşteri Temsilcilerimiz, sosyal medya hesaplarından ve sm kampanyalarından haberdar olmalıdır.Her müşteri temsilcisi siteye ve bültene üye olmalı ve gönderimleri takip etmelidir. Sosyal Medya Uzmanının süren kampanyalar konusunda MT’leri önceden bilgilendirmesi zorunludur.

Aranan Nitelikler

En az lise mezunu olmalıdır.
E-ticaret operasyonu içerisinde en az 2 yıl iş tecrübesi bulunmalıdır.
Müşteri Temsilcileri tüm yazışmalarında imla kurallarına, konuşmalarda ise diksiyona ve dilbilgisi kurallarına uygun ve resmi konuşmaya özen göstermelidir.
Magento sistemini daha önce kullanmış olması tercihtir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
25.06.2021
ACAR PATENT MARKA FIKRI HAKLAR KALITE YÖN.SİST.EĞT.DAN.LTD.STI.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
POYRAZ Dar Tekstil Etiketçilik Matbaacılık San.Ve Tic.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
11.06.2021
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
PRATİK İNSAN KAYNAKLARI & İŞE ALIM
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Aydın, Manisa
Dün
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

ALFA BASIM YAYIM DAĞITIM TİC VE SANAYİ LTD.ŞTİ

ALFA YAYINLARI
Borges’in “Okuduklarımızı değil, okuduklarımızdan kalanları hatırlarız,” sözünden yola çıkarak başlangıçta özellikle üniversite ve yüksekokullar için her türden referans kitaplarına yönelik sürdürdüğümüz çalışmaların kapsamını zaman içerisinde genişleterek yayıncılık sektöründeki öncü isimlerden birisi haline geldik. Eğitim, Tarih, Felsefe ve Bilim başta olmak üzere, çağdaş bir vizyon anlayışıyla, 40’den fazla konu alanında yayım faaliyetimizi sürdürerek bugüne kadar yayımladığımız 8000’den fazla kitap ve yüzlerce yazarımızla yayıncılık sektöründe gücümüzü pekiştiriyor ve yayın hayatımıza devam ediyoruz.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları