OFİSİMİZDE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  • 13.01.2021
  • 50 - 100
  • 1999 Görüntüleme
COLDWELL BANKER TÜRKİYE OFİSİMİZDE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? İş İlanı

İş Tanımı

-İŞKUR KAYDI BULUNMASI,
-TERCİHEN GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE DAHA ÖNCE GÖREV YAPILMIŞ OLMASI,
-BİLGİSAYAR KONUSUNDA DENEYİMLİ OLUNMASI,
-FOTOĞRAFLAR ÜZERİNDEN VİDEO HAZIRLAMA, BİLGİSAYAR PROGRAMLARINI KULLANABİLME,
-OFİSİN GÜNLÜK TEMİZLİĞİNİ YAPABİLME (LÜTFEN BU HUSUSTA SIKINTI OLUŞTURACAK KİŞİLER BAŞVURMASIN),
-PRESENTABL, GİYİM KUŞAMINA DİKKAT EDEN, İNSAN İLİŞKİLERİ İYİ OLAN;

BİR OFİS ASİSTANI ARAYIŞIMIZ VARDIR.

BAŞVURULARIN İŞKUR KAYDI İNCELENECEK VE ONA GÖRE MÜLAKATA ÇAĞIRILACAKTIR.

Aranan Nitelikler

-İŞKUR KAYDI BULUNMASI,-TERCİHEN GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE DAHA ÖNCE GÖREV YAPILMIŞ OLMASI,-BİLGİSAYAR KONUSUNDA DENEYİMLİ OLUNMASI,-FOTOĞRAFLAR ÜZERİNDEN VİDEO HAZIRLAMA, BİLGİSAYAR PROGRAMLARINI KULLANABİLME,-OFİSİN GÜNLÜK TEMİZLİĞİNİ YAPABİLME (LÜTFEN BU HUSUSTA SIKINTI OLUŞTURACAK KİŞİLER BAŞVURMASIN),-PRESENTABL, GİYİM KUŞAMINA DİKKAT EDEN, İNSAN İLİŞKİLERİ İYİ OLAN;BİR OFİS ASİSTANI ARAYIŞIMIZ VARDIR.BAŞVURULARIN İŞKUR KAYDI İNCELENECEK VE ONA GÖRE MÜLAKATA ÇAĞIRILACAKTIR.

ASGARİ ÜCRET + YOL ÜCRETİ VERİLECEKTİR.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Coldwell Banker Elit
Ankara, Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Ankara
19.02.2019
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye, Türkiye
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye, Türkiye
Bugün
Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bolu, Bingöl, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Erzurum, Gaziantep, Rize, Sivas, Trabzon, Zonguldak, Yozgat
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Bugün
Ankara, İzmir, Adana, Amasya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Gümüşhane, Kırıkkale, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Manisa, Muğla, Mersin(İçel)
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Eskişehir, Van
Bugün
M.İhsan Arslan Vakfı İktisadi İşletmesi
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Bu bilgi, birikim ve deneyimi kapsayan mirası Bahçelievler'de devam ettiren Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ailesi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerindeki yüklerini devralıyoruz. Ücretsiz Rakip Pazar Analiziyle işe başlıyor, doğru fiyatlandırma, ihtiyaç ve isteğe göre portföy oluşturma, pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla müşteri bulma, pazarlık, hukuki işlemlerde destek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle mutlu müşterilerimizi mutlu dostluklara dönüştürüyoruz. Gelin tanışalım, sizleri de bu mirasın parçası yapalım. Ankara'nın kalbi Bahçelievler'de ELİT bir ofiste ELİT insanlarla bir arada çalışın.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları