Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

CNC Operatörü
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Bugün
Cam Yazılım Uzmanı-Otomotiv Yan Sanayi
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze...
Bugün
Proje Mühendisi-Proje Teknikeri-Oto Yan Sanayi
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Bugün
İspanyolca Yurt Dışı Müşteri Temsilcisi
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çerkezköy...
Bugün
ÖRME MÜDÜRÜ-TEKSTİL
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu...
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

Teknik Satınalma Müdürü

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli Gebze, Tekirdağ Çerkezköy, Tekirdağ Çorlu, Tekirdağ Ergene
  • 21.02.2024
  • 20 - 50

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretici-entegre-endüstriyel-ihracatçı-konfeksiyon firmasının yurtdışı ve teknik satınalma süreçlerini yönetecek"Teknik Satınalma Müdürü" istihdam edilecektir.

Aranan Nitelikler

-Üniversitelerin tercihen teknik bölümlerinden mezun;Kimya Mühendisi,Tekstil Mühendisi,Endüstri Mühendisi,Makine Mühendisi,Tekstil Teknolojisi,Polimer Teknolojisi,Polimer Mühendisliği,İşletme,Mütercim Tercümanlık,İngiliz Dili Edebiyatı gibi bölümlerden birinden mezun olmak,
- Tercihen Tekstil;iplik,kumaş,aksesuar,teknik tekstil,denim,İş elbiseleri konfeksyon,Nonwoven,konfeksiyon(Erkek Mont,Kaban,Gömlek,Pantolon,Ceket) uluslararası marka sosyal uygunluk ve  ihracat kriterlerine uygun üretim yapan firmalarda 10 yıl ve üzerinde Teknik Satınalma Uzmanı,Yöneticisi,Sorumlusu,Müdürü olarak deneyim sahibi olmak,
-Çokiyi dercede İngilizce Okuma, Yazma, Konuşma, Anlama bilgisine sahip olamak,
-Yurtiçi ve Yurtdışı Seyehat Engeli Bulunmamak,
-Tekstil ,özellikle teknik tekstil,hammadde,iplik,kumaş,aksesuar,ve tekstil kimyasalları alanında teknik satınalma deneyim ve bilgisi tedarikçi portföyüne sahip olmak,
-Bilişim ve iletişim araçlarını çokiyi kullanabilmek,
-Tercihen ERP,SAP Programlarını kullanabiliyor olmak,
-Teknik satınalma süreçlerine hakim,satınalma sonrası iş süreçlerine vakıf olmak,
-Yüksek hacimli ürün,hammadde alımlarında müzakere yeteneği gelişmiş,ticari ilişki yönetimi ve sürekliliğinde başarılı olmak,
-Yurtiçi sarf ve tedarik satınlma süreçlerinde de deneyim ve bilgi sahibi olmak,
-Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullabiliyor olmak,
-İstanbul Anadolu Yakası,tercihen İstanbul Avrupa Yakası ikametli veya ikamet edebiliyor olmak,
-İş ve meslek disiplinlerini edinmiş,diksiyon ve iletişimi güçlü olmak,
-Bay adayların askerliğini  yapmış olması  veya askerlikle ilişiği bulunmamak,
NOT:
Özgeçmişlerinde fotoğraf bulunmayan ve adres bilgisi eksik olan adayların müracaatları dikkate alınmayacaktır.

Firmamız aracılığı ile iş arayan adayların müracaat formu ve özgeçmişlerinde belirtilen; Kimlik, Eğitim-Mezuniyet gibi bilgilerin İŞKUR KRİTERLERİ gereği resmi evrak ile teyidi ve müracaat anında firmamıza ibrazı gerekmektedir. 

 "ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ "Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile 2008 yılından beri "İŞKUR Özel İstihdam Bürosu" faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.
"ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ." Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

Tüsa Tekstil Pazarlama San.ve Tic.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BAŞVUR
Ortadoğulular Eğitim Kurumları
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Bugün
BAŞVUR
Özel Balat Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Bugün
BAŞVUR
İMECAR ELEKTRONİK SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.
Antalya - Konyaaltı, Antalya - Döşemealtı
Son 1 Hafta
BAŞVUR
KORUNCUK /Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Son 1 Hafta
ANTALYA TOPLUM KOLEJİ
Antalya - Döşemealtı
Dün
GLOBAL CONNECT TRAVEL
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
Dün
BEYAZ KÖŞK ÇOCUK EVİ
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Dün
Çorlu Vatan Hastanesi
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
BAŞVUR
Istanbul Marriott Hotel Asia
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.

2007 yılında kurulan firmamız; 2008 yılından itibaren İŞKUR Özel İstihdam Bürosu faaliyetlerine devam etmektedir. Nitelikli personel seçme-yerleştirme, danışmanlık hizmetleri verilmektedir. 

Sanayi ilk 500, Fortune 500, sanayi ikinci 500, Turquality destek kapsamındaki üretici firmalar ile ihracat 1000 sıralamasında yer alan üretici, endüstriyel, entegre, ihracatçı firmaların nitelikli personel tedarikinde bulunmaktayız. 

Kurumsal firmalarda, özellikle mühendislik-dış ticaret ve pazarlama departmanlarına en hızlı şekilde nitelikli personel temin etmeye yoğunlaşmış bulunuyoruz. Yoğun ve titiz personel tedarik çalışmalarımız ile işveren ve işgörenlere zaman kazandırırken nitelikli personelleri işverenler ile buluşturma süreçlerimizde istikrarlı, işgücü oluşturmaya katkıda bulunurken nitelikle personelin kariyer planlama süreçlerinde de danışmanlık hizmetlerimiz ile ülke ekonomisine ve istihdama her geçen gün daha fazla katkıda bulunduğumuz inancındayız. Nitelikli personel tedariki hizmet süreçlerimizde kişilik test envanteri uygulamalarımız ile kişiye özel departman uygunluğu, isabet oranımı %90’ın üzerine çıkmıştır.  

2013 yılından beri işveren ile yüzyüze iş görüşmesi planladığımız adayların %85’inin istihdamı gerçekleşmiş olup istihdamına aracılık etiğimiz adayların aynı işyerine 5. yıla geçme oranları ise %80’in üzerindedir. Yakalamış olduğumuz bu başarım ve iş kalitesini muhafaza ederek daha da geliştirme heyecanını işveren iş dünyası ile paylaşmanın kıvancını taşıyoruz.  

Nitelikli personel aday veritabanımız oldukça verimli ve geniş bir aday profiline sahip olup, farklı tedarik kanallarından müracaat eden adaylar ile her geçen gün artmaktadır. Günlük ortalama 1500’ün üzerinde aday müracaatı almaktayız.  

Ayrıca üst düzey yöneticiexecutive pozisyonların karşılanmasında 15. yılını dolduran firmamızın saha, sektör ve meslek deneyimimizi en etkili şekilde dış kaynak kullanımı olarak müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. 

Demirçelik ve demirdışı metaller, otomotiv, otomotiv yan sanayi, tekstil, ambalaj, makine, lojistik sektörlerine çok daha hızlı nitelikli personel tedarikinde seçme yerleştirme faaliyetlerimiz devam etmektedir.  

Üretici, endüstriyel, entegre, ihracatçı firmalarımızın güven, destek ve işletmelerde ana unsurları teşkil eden nitelikli personellerin kariyer planlamasında firmamızı tercih etmeleri destek ve güvenleri ile 15. yılımızı doldurmanın sevinç ve gururunu tüm işveren-işgörenlerle paylaşmaktan mutluyuz. Sizlerle nice 10 yıllara ulaşabilme heyecan ve ümidini taşımaktayız. 

Bu heyecan ve arzu ile ülkemizin muasır medeniyetler seviyesini yakalaması ve yaşam kalitesinin, refah düzeyinin artması, konulan ihracat hedefleri ile dünyanın en gelişmiş ilk 10 ekonomisi arasına girmesi hedefleri sürecinde katkıda bulunduğumuz inancındayız. 
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları