Yönetici Asistanı

  • 20.12.2022
  • 200 - 500
  • 7776 Görüntüleme

İş Tanımı

Kurum içi ve kurum dışı iletişiminin sağlanması, gerektiğinde mail, telefon ve toplantı trafiğinin yönetilmesi ve koordinasyonu,Şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlayarak iş takiplerinin yapılması, Gelen talepler doğrultusunda toplantı, görüşme ve randevuların planlanması,Seyahat vb. işlemlerin organize edilmesi ve rezervasyon işlemlerinin yapılması, Gelen misafirlerin karşılanması,Telefonların cevaplanması,Kargo, fatura kabulü vs gibi gelen-giden evrakların ve şirket içi operasyonların yürütülmesi,Diğer çalışılan şirketler ve kamu kurumları ile iletişimin sağlanması ve gelen taleplerin ilgililere bildirilmesi,günlük, haftalık ve aylık planlamaların yapılması

Aranan Nitelikler
En az ön lisans mezunu,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Temsil becerisi gelişmiş,Doküman kontrolü konusunda deneyimli,Planlama ve raporlama yönü kuvvetli,Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek,Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip,Prezantabl, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı,Stres yönetimi konusunda başarılı,Ekip çalışmasına uyumlu,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÇATMA MAKİNA SANAYİ DIŞ TİCARET A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Kayaplas Kayalar Plastik
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
Son 1 Hafta
YENİ BİR YAŞAM EĞİTİM DANIŞMANLIK VE SAĞLIK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir
Son 1 Hafta
YAKUT SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
Son 1 Hafta
ÇETİNKAYA MENSUCAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
AKKARTAL GROUP
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
Son 1 Hafta
EVVEL RESTAURANT
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
AMPER ELEKTRİK İNŞAAT VE SAN. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

-Derneğimiz, 1998 yılında omurilik felçlilerinin tıbbî, meslekî, ekonomik, sosyal sorunlarının çözümü ve yeni omurilik felçlilerinin oluşmaması için hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

-Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği 1998 yılından bu yana; öncelikle omurilik felçlileri olmak üzere tüm ortapedik engellilerin tıbbi, mesleki, ekonomik ve sosyal sorunlarının çözümlerine yönelik ulusal ve uluslararası alanlarda çalışmalar yapmaktadır. TOFD başarılı ve yaygın çalışmaları nedeniyle 03.05.2004 tarih ve 2004/7252 sayılı Bakanlar Kurulu kararıyla “Kamu Yararına Çalışan Dernek” statüsünde hizmetlerini sürdürmektedir.

-Derneğimiz, engellilerin sosyal yaşama tam ve etkin katılımı amacıyla çok sayıda projeyi başlatmış ve sonuçlandırmıştır. Derneğimizin birincil hedeflerinden biri yeni oluşabilecek kalıcı sakatlıkların önlenmesi ve toplumun bu alanda bilgilenmesini sağlamaktır.

-Türkiye'de 150 bin üzerinde omurilik felçlisinin olduğu tahmin edilmektedir. Bu rakamın %90''ı tekerlekli sandalyeye ve bir başka kişiye bağımlı yaşamak durumunda kalmaktadır.

-Çoğunlukla trafik kazaları, yüksekten düşme, sığ suya balıklama atlama, ateşli silahla yaralanma, iş kazaları, hastalıklar omurga tümörü, omurga ve omurilik enfeksiyonları, yumuşak doku hastalıkları – bel ve boyun fıtıkları vb. omurilik felcine neden olmaktadır.

-Gerek yetersiz rehabilitasyon, gerekse çevresel koşullar mimari engeller ve ulaşım sorunları çoğunlukla tekerlekli sandalye bağımlısı olan omurilik felçlilerinin bağımsızlığını kısıtlamakta, üretici konuma geçip, toplumsal ve ekonomik yaşama katılımlarını engellemektedir.

-Derneğimiz, bu sorunların çözümünü bir bütün olarak ele almakta, bir taraftan kamusal alanda çözümler üretirken, öbür taraftan da birey bazında omurilik felçlilerini konutlarından alarak dernek merkezimizdeki hizmetlerinden yararlanmalarını sağlamaktadır.

-2100’ün üzerinde üyesi bulunan derneğimizin 1350'nin üzerindeki üyesi çeşitli seviyelerde omurilik felçlisidir.

VİZYONUMUZ
  • Türkiye’de ve Dünya’da omurilik felçlilerine yönelik tıbbi, mesleki, ekonomik, sosyal, kültürel ve hukuki alanlarda hizmet veren öncü bir sivil toplum kuruluşu olmaktır.
MİSYONUMUZ
  • Kamu Yararına Dernek statüsünde olan TOFD, engellilerin eğitim, sosyal, kültürel, ekonomik, hukuki, mesleki vb. hak ve menfaatlerini koruyup geliştirmek ve istihdamı, sosyal hayata uyumu, insan hak ve özgürlüklerinden faydalanabilmelerini sağlamaktır. Omurilik felcine sebep olan nedenleri tespit edip, nedenlerin ve sonuçlarının ortadan kaldırılması için ulusal ve uluslar arası projeler geliştirerek hayata geçirmektir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları