YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

DIŞ TİCARET SORUMLUSU

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası Tuzla
  • 16.10.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 2113 Görüntüleme

İş Tanımı

DIŞ TİCARET SORUMLUSU

 İş Tanımı

*İhracat mevzuatına hakim olmak ve süreçlerini yürütmek,
*İthalat / İhracat uluslararası Nakliye, Gümrük, Antrepo,İç Nakliye organizasyonunu yapmak,
*Müşteri siparişlerini hazırlamak (Proforma Fatura ) , takip etmek (Proformayı onaylatmak),başlatmak (Üretime Sipariş Emrini geçmek) ve denetlemek (Sipariş teslim sürelerini yönetmek ve biten Siparişlerin kontrolünü yapmak)
*Siparişlerin kalite dosyalarını takip etmek,Test raporu talimatlarını Kalite departmanına geçmek,raporları dosyalamak ve Müşteriye göndermek,
*Akreditifleri incelemek, hata varsa müşteriye bildirmek ve işlemleri yönetmek (sevkiyat evraklarını Akreditif metnine göre hazırlayıp,
*Nakliye ve gümrük işlemlerini koordine etmek,Finans departmanı ile ödemeleri takip etmekYurtdışı fiyat analizleri yapmak İthalat / İhracat siparişlerinin tüm gerekli evraklarını hazırlamak ve dosyalamak
*Fuar organizasyonlarını düzenlemek ve takip etmek (Fuar rezarvasyonları,Fuar stand tasarımı,Fuar numune hazırlıkları,Fuar teşvik dosyaları,personel konaklama, Fuar Nakliye ve Gümrük İşlemleri )
*Yurtdışı yazışmaları yapmak (İngilizce)Müşteri soru ve sorunları için çözüm sunmak ve süreçleri Yönetim ve Üretim ile takip etmek.

Aranan Nitelikler

Aranan Nitelikler

Kayse End. Mam. San. Tic. A.Ş. dış ticaret biriminde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Dış Ticaret, İşletme, İktisat, Ekonomi veya benzer bölümlerin herhangi birinden mezun,
Çok iyi derecede İngilizce dilini bilen,ikinci yabancı dil tercih sebebidir.
İnsan ilişkileri sıcak, diyaloğu güçlü, konuşması akıcı ve ikna kabiliyeti yüksek,
MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilenTakım çalışmasına uyum sağlayabilecek,
Gerektiğinde yurtdışı seyahatlarına katılabilecek,Anadolu yakası Tuzla-Pendik-Kartal çevresinde oturan,
Sigara kullanmayan,
Bay / Bayan' İhracat Elamanı alınacaktır. ( Bay askerlik yapmış )

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Tektem Makina
İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye
Bugün
HAYGES10 ENERJİ ÜRETİM SAN. TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar
14.09.2019
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
AKTEL ASANSÖR
İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir
Bugün
NETA ELEKTRONİK CİHAZLAR SAN. TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Aslı Park Çevre Tasarım ve Mühendislik San. Dış Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

KAYSE ENDÜSTRİYEL MAMÜLLER SANAYİ TİCARET A.Ş

KAYSE END. MAM. SAN. TİC. A.Ş. 

2006 yılında kurulan KAYSE, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen markaları arasında yer almakta ve imalat sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

KAYSE, uzman mühendis kadrosu ile paslanmaz fleks hortumlar,metal kompansatörler , kauçuk kompansatörler,seviye-akış-sıcaklık kontrol cihazları üretimleri konularında faaliyet göstermektedir. KAYSE ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

KAYSE’nin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. KAYSE, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan KAYSE, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

KAYSE, hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek kalite ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. KAYSE, marka değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. KAYSE, özellikle üretim sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

KAYSE, ürünlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın marka yaratarak, Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmektedir.Büyük küresel firmalarla sağlanan sinerji de bu süreçte çok önemli katkılarda bulunmaktadır.

Türkiye'de değişimin öncüleri arasında yer alan KAYSE, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. KAYSE, sahip olduğu geniş üretim, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

KAYSE, gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, KAYSE’nin hizmet verdiği sektörlerdeki bölgesel lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir.

Hizmet verdiği tüm ana iş kollarında, uluslararası, güçlü işbirlikleri ile yoluna devam eden KAYSE, 36 ülkede kullanılan dünya standartlarında ürünleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

www.kayse.com.tr

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları