YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Satış ve Müşteri Temsilcisi

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir
  • 25.12.2018
  • 1000 den Fazla Aday Başvurdu
  • 19814 Görüntüleme

İş Tanımı

Sektörünün lider üretici firmalarının türkiye yetkili distribitörü olan firmamızın, (Merkez) İstanbul, (Ege Bölge Müdürlüğü) İzmir ve  (İç Anadolu  Bölge Müdürlüğü) Ankara' da görevlendirilmek üzere, potansiyel müşterileri olan üniversitelerin biyoloji, moleküler biyoloji, genetik, temel tıp bilimleri, nanoteknoloji, biyoteknoloji vb. bölümlerindeki araştırma yapmakta olan öğretim görevlilerine, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile  Sağlık Bakanlığının teşhis ve araştırma amaçlı çalışan laboratuarlarına, hastanelerin (Özel ve Kamu) diagnostik amaçlı çalışan  patoloji, mikrobiyoloji, hematoloji, immünoloji, metabolizma ve genetik bölümündeki  doktorlara ve ilgili laboratuar çalışanlarına ürünlerimizi, firmamızın vereceği ürün eğitimi ve hedefleri doğrultusunda tanıtmak ve ürünlerin satışını sağlamak,

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Biyoloji, Tıbbi Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik  bölümlerinden mezun,

Tercihen sağlık sektöründe deneyimli,

Pazar rakiplerinin takibini ve raporlamasını yapmak,

İhale takibi ve hazırlıkları yapmak,

Çalışma programları doğrultusunda gerçekleştirilen faaliyetlerin raporlamasını yapmak.

Diksiyonu düzgün, prezantabl,

Takım çalışmasına uyumlu, iddialı, yaratıcı, çözüm üretebilen,

Etkin iletişim kurabilen,

İngilizceyi akıcı konuşabilen ve yazabilen,

Kişisel gelişimine önem veren,

Aktif olarak araç kullanabilen,

Tercihen Sigara içmeyen,

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

Satış becerisi ve deneyimi olan adaylar aranmaktadır.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
GRANDE GROUP MEDİKAL TURİZM VE EMLAK DANIŞMANLIĞI KOZMETİK VE REKLAMCILIK LTD.ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
GRANDE GROUP MEDİKAL TURİZM VE EMLAK DANIŞMANLIĞI KOZMETİK VE REKLAMCILIK LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
EUROIMMUN Turkey Tıbbi Laboratuar Teşhisleri A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane
Dün
AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Çam Ecza Deposu Sağlık ve Eğitim Hizmetleri A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa
Dün
DAKIK SAĞLIK MEDIKAL TURIZM TAŞIMACILIK İNŞAAT EMLAK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası Şişli
Dün
Çam Ecza Deposu Sağlık ve Eğitim Hizmetleri A.Ş.
İzmir
Dün
BİRİNCİ GÖZ HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası Şişli
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

MEDSANTEK LAB.MALZ.SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ.

MedSanTek Laboratuar Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Türkiye'de in-vitro diagnostik ve araştırma alanında hizmet veren distribütör bir kuruluştur. Şirketimiz, kusursuz hizmet anlayışı ve kendi alanında üstünlüğünü kanıtlamış olan tedarikçileriyle sağlam temelli bir işbirliği içerisinde hizmetini sürdürmektedir.

2000 yıllında kurulan şirketimiz sağlık sektörünün artan ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve bilimdeki gelişmeleri en iyi düzeyde takip etmek üzere her biri biyoloji ve tıp eğitimi almış uzmanlaşmış bir kadroyla faaliyetini sürdürmektedir. Şirketimiz, araştırma çalışmalarına verdiği destek ve yatırım, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve zamanında teslimat ile sağlık pazarında saygın bir yer edinmiştir. Türkiye çapındaki üniversite hastanelerinin ve devlet kurumlarının akademik kadroları tarafından özverili çalışmalarımızın takdirle karşılanmasından dolayı gurur duymaktayız.

Misyonumuz, bilgi ve deneyimlerimizi teknolojiyle birleştirip kaliteli ürün ve güvenilir hizmet sağlayarak sağlık sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Vizyonumuz, insan sağlığının temeli olan teşhis alanında ülkemizdeki tüm laboratuar ve hastanelere üstün kalitede ürün ve hizmet tedarik etmektedir.

İthal ettiğimiz ürünleri en doğru ve uygun fiyatlarla araştırmacıların kullanımına sunmak, Türkiye’de hizmet veren tüm ilgili kurumlara ulaşmak, projeleri için tek noktadan etkin ve ekonomik tedarik kaynağı olmak, hızla gelişen araştırma teknikleri ve metotları açısından kullanıcılar için enformasyon kaynağı olmak ve ürünlerimizin satış sonrası hizmetlerini etkin bir biçimde, bizzat kendi teknik personelimiz kanalıyla gerçekleştirmeye devam etmek başlıca hedeflerimizdir.

Genişleyen pazar payımızı arttırabilme adına, kararlı ve istikrarlı adımlarla çalışmaya devam etmekteyiz. Sayın tedarikçi firmalarımızdan değerli müşterilerimize ve Türkiye'nin hemen her yerinde bizi temsil eden bayilerimize kadar olan bir zincir anlayışı içerisinde, gelecekte elde edeceğimiz mutlak tüm ortak başarılar için iddiamızı sürdüreceğiz.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları