Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Uğur Okulları Manavgat Kampüsü -Temizlik Personeli
Uğur Okulları
Antalya - Manavgat
Dün
UĞUR OKULLARI SULTANBEYLİ KAMPÜSÜ- BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
Uğur Okulları
İstanbul Anadolu Yakası - Sultanbeyli
Dün
Uğur Okulları Kurtköy Kampüsü-Bütçe ve Finans Uzmanı
Uğur Okulları
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Dün
Geometri Öğretmeni
Uğur Okulları
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Dün
UĞUR OKULLARI BURSA KARACABEY KAMPÜSÜ-MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Uğur Okulları
Bursa - Karacabey
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Kayıt Kabul Uzmanı

Ankara
  • 01.07.2019
  • 1000 den Fazla Aday Başvurdu
  • 10437 Görüntüleme
Uğur Okulları  Kayıt Kabul Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

      26 Kasım 1968’de Laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

    Okul öncesinden itibaren insani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları, lise ve üniversitelere hazırlıkta bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, Uğur Sınava Hazırlık Merkezi, Kişiye Özgü Eğitim Modeli, Kodlama Eğitimi, erkenSTEM ve STEM eğitim yaklaşımları ile Uğur Okulları, yarım asırlık başarı deneyimini 44 ilde, 66 kampüs, 44 anadolu lisesi olmak üzere 110 okulu ile sürdürmektedir.

Aranan Nitelikler

2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılında Ankara Keçiören Uğur Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere  kayıt-kabul departmanı için  alannda en az 3 yıl deneyimi bulunan profesyonel kayıt personeli alınacaktır.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

GİRNE KOLEJİ
Ankara
Dün
Amerikan Kültür
Ankara
Dün
Amerikan Kültür Dil Okulu
Ankara
Dün
Ankara
Son 1 Ay
Active English
Ankara
Son 1 Ay
ÖZEL MELTEM AYHAN OKULLARI
Ankara Yenimahalle
Son 1 Ay
İngiliz Kültür Koleji
Ankara
Dün
Ankara
Dün
PURSAKLAR SINAV LİSESİ
Ankara
Dün
Ankara Yenimahalle
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları