Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Plastik Cerrahi Uzmanı
AVICENNA UMUT HASTANESİ
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Çocuk Hastalıkları Uzmanı
AVICENNA UMUT HASTANESİ
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Acil Hekimi
AVICENNA UMUT HASTANESİ
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Dahiliye Uzman Doktoru
AVICENNA UMUT HASTANESİ
İstanbul Anadolu Yakası
10.02.2021
Kantin Görevlisi
AVICENNA UMUT HASTANESİ
İstanbul Anadolu Yakası
29.01.2021
Firmanın Tüm İlanları

Anestezi Teknikeri

İstanbul Avrupa Yakası
 • 20.04.2021
 • 200 - 500
 • 2116 Görüntüleme

İş Tanımı

Anestezi teknikerinin temel sorumluluğu, cerrahi işlem öncesi, esnası ve sonrasında anestezi uzmanına yardım etmek ve kendisine atanan görevleri yerine getirmektir. Anestezi teknikerinin diğer mesleki yükümlülükleri şunlardır;Anestezi öncesi ilaçları hazırlamak, ekipmanı kurmaya yardımcı olmak ve tüm yeniden kullanılabilir ekipmanların yıkanıp sterilize edildiğinden emin olmak,Hastaların odalarından ameliyathaneye taşımasına, güvenlik ve rahatlıklarının sağlanmasına yardımcı olmak,Anestezi sonrası tek kullanımlık maddeleri çıkarmak, ekipmanı sterilize etmek,Cerrahi işlem sırasında hastanın yaşamsal belirtilerini izlemek,Hastaya solunum tüplerinin yerleştirilmesinde anestezi uzmanına yardımcı olmak,Bozuk anestezi araçlarını ilgili departmana rapor etmek,Anestezi ekipmanı stokunun teminini sağlamak,Anestezi çalışma odasını organize etmek ve bakımını yapmak,Klinik bulguları yansıtan kişiselleştirilmiş bakım planı geliştirmek için anestezi uzmanı ile işbirliği içerisinde çalışmak,Anestezi uzmanının talimatlarına göre hasta bakımını sağlamak,Hasta mahremiyetine sadık kalmak.

Aranan Nitelikler

Test için kullanılan çeşitli elektrikli ve mekanik cihazları kullanabilmek,Acil durum prosedürlerini bilmek ve kalp masajı (CPR) uygulama bilgisine sahip olmak,Asgari denetim ile verimli bir şekilde çalışabilmek,Anestezi ekipmanını hareket ettirebilecek fiziksel yeterliliğe sahip olmak,Yoğun stres altında çalışabilmek,El - göz koordinasyonuna sahip olmak,ekip halinde ya da bireysel olarak çalışabilmek.Gece gündüz vardiyalı olarak çalışabilecek, deneyimli,  anestezi teknikeri pozisyonumuza adayların  başvurularını bekliyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÖZEL LEVENT HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
DAKIK SAĞLIK MEDIKAL TURIZM TAŞIMACILIK İNŞAAT EMLAK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Dün
DİVRİK SAĞLIK İŞLETMELERİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
29.06.2020
ÖZEL LEVENT HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Özel Sante Plus Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ÖZEL DUYGU HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ÖZEL AVİCENNA HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası - Esenler
01.04.2021
Yeni İklim Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası
08.03.2021
BENZER TÜM İLANLAR

AVICENNA UMUT HASTANESİ

‘Sağlıkta Kalite’ ilkesini prensip edinen Hastanemiz 1998 yılında Kartal Bölgesinde kurulmuş olup 58 yatak kapasitelidir.

-Özel Umut Hastanesinde; cerrahi müdahaleler en son ameliyat teknikleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Modern tıbbi cihazlarla donatılan Umut Hastanesi; yılın 365 günü, uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Ayrıca poliklinikleri, doğumhaneleri ve ambulansı ile de 24 saat hizmet vermektedir.

-Radyoloji merkezimizde Direkt ve Endirekt Grafiler, Bilgisayarlı Tomografi, USG ve Renkli Doppler (4 Boyutlu) ile hastalıkların teşhisi yapılabilmektedir.

-Yoğun Bakım ünitemiz(Erişkin,Yenidoğan ve cerrahi birimleri ile), tıbbın son yıllarda gelişme kaydeden bölümlerinden birisidir. Hastanemizin Yoğun Bakım Ünitesi kişilerin sağlığını kendilerinden daha çok düşünerek teknolojiyi ‘Sağlıkta Kalite’ ilkesi ile birleştirmiş olan Hastanemiz Anadolu yakasında kurulmuş tam teşekküllü bir hastanedir.

-Kadın Doğum kliniğimiz 24 saat açık olup, normal ve riskli gebeliklerin takibi, poliklinik hizmetleri yanında, normal ve sezaryanla doğum hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz;

 • Tıbbın tüm hizmetlerinde mükemmellik, müşteri memnuniyeti, iyi ve doğru çalışan bir ekip, uygulamalarıyla tanınmış kendini geliştirebilen, dünya standartlarında modern bir sağlık tesisi olmak.

Misyonumuz;

 • Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbben gelişimine katkı sağlamak üzere;
 • Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini tıbbın ulaştığı en üst düzeyde yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak.
 • Sağlık alanında her konuda yeni bilgi ve uygulamaları geliştirmesini desteklemektir.
Değerlerimiz;
 • Hoşgörü
 • Güleryüzlülükük
 • Empati
 • Dayanışma
 • Bilimsellik 
 • Sorumluluk
 • Etik değerlere saygı 
 • Sağlıkta İnovasyon 
 • Hizmette Hakkaniyet 
 • Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları