Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Vergi Denetçisi
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Bağımsız Denetçi
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Muhasebe Personeli
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
AS-Vergisel Rapor Hazırlama Yardımcısı
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Araştırma Geliştirme Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli Gebze
  • 09.11.2021
  • 0 - 50
  • 1094 Görüntüleme

İş Tanımı

İlaç sektöründe faaliyet gösteren büyük bir firmanın Gebze Tesisinde aşağıdaki iş tanımına uygun görev yapacak Araştırma Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.
Genel organik sentez teknikleri ve spektroskopi konusunda deneyimli olmak
Peptit türevi moleküllerin sentezi, yapı karakterizasyonu, liyofilizasyon teknikleri ile ilgili deneyimli olmak
NMR Spektroskopisi, Kütle Spektroskopisi ve Likit Kromatografi Tekniklerini peptitler için etkin uygulayabilmek
Peptit kimyası ile ilgili saflaştırma tekniklerine (iyon değişim kromatografisi, jel filtrasyon, santrifüj, preperatif/semi-preperatif HPLC teknikleri)hakim olmak
Peptitlerin yapı karakterizasyonu ve safsızlık profillerinin belirlemek, bunun için uygun analitik metot geliştirmek, ICH kılavuzları (ICH Q2 R1) doğrultusunda validasyon tecrübesine sahip olmak
Peptit türevi moleküllerin bifonksiyonel ligandlar ile bağlanması ve işaretlenmesi ile ilgili çalışmalarda yer almak, tercihen radyo izotoplar ile işaretleme tecrübesine sahip olmak
GMP, Farmakope (EU ve US), ICH kılavuzları (ICH Q7A, ICH Q3C, ICH Q3D) gerekliliklerine göre Peptit türevi moleküllerin uygun sentetik rotalarını geliştirmek
Geliştirilen metotların firmaiçi ve gerektiğinde firma dışı teknoloji transfer süreçlerini gerçekleştirmek

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden lisans derecesinde mezun,
İlaç sektöründe minimum 3 yıl deneyim sahibi,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Esnek ve yoğun tempolu çalışmaya uyum sağlayabilecek,
Takım çalışmasına uygun,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Kocaeli (Gebze) veya İstanbul (Anadolu)'da ikamet eden veya edebilecek.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Ergene, Sakarya
Bugün
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Ergene, Kocaeli - Gebze
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Gaziantep, 
· Denizli ve İzmir’de

bulunan toplam sekiz ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

-AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

-Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

-AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 8 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Gaziantep,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları