Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Dağıtım Destek Sorumlusu

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli Gebze
  • 14.09.2021
  • 0 - 20

İş Tanımı


Nükleer Tıp Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firma için aşağıdaki iş tanımına uygun Dağıtım Destek Sorumlusu aranmaktadır.
Yapılan günlük ürün sevkiyat planlaması doğrultusunda, ürünlerin eksiksiz ve hasarsız olarak zamanında teslimatlarını gerçekleştirmek ve ihraç edilecek ürünleri havalimanına zamanında teslim etmek.
Ürün sevkiyatı ve Kuruluşun günlük yasal ve yönetsel işlemleri ile ilgili departmanlardan her türlü dış işlem, misafir karşılama ve evrak takip v.b. işlemlerini; ilgili yasal mevzuat (Radyasyon, trafik kuralları v.b.) gereklerine göre yapılmasını sağlamak, bununla ilgili gerekli kayıt ve formları doğru ve zamanında doldurmak, muhafaza etmek, gerektiğinde yöneticisi ile paylaşmak.
Kuruluşun; banka, sigorta ve diğer kuruluşlarla ilgili işyerine ait dış işlemlerini gerçekleştirmek, gerektiğinde malzeme alım ve nakliyatındaki yükleme boşaltma islerinde yardımcı olmak.
Tedarikçilerden, gümrükçüden, havalimanından alınan malzemelerin tesise veya gönderilecek adrese sevk edilmesini sağlamak.

Aranan Nitelikler

En az Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu olmak
Tercihen 5 yıllık şoförlük deneyimine sahip olmak B sınıfı ile birlikte C, D veya E sınıfı ehliyetlerden birine sahip olmak
SRC 2/4 ve SRC 5 (Class 7)* belgesine sahip olmak (SRC 5 belgesi işe başladıktan sonra da edinilebilir.)
Temel düzeyde bilgisayar bilgisine sahip olmak Esnek çalışma saatlerine ve vardiya düzenine uyum gösterebilmek
İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmek/edebilecek olmak

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

MOTTOGLOBE SAĞLIK TURİZMİ VE SEYAHAT ACENTELİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ
MOTTOGLOBE SAĞLIK TURİZMİ VE SEYAHAT ACENTELİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Son 1 Hafta
Full-time Office
ATABEY EĞİTİM KURUMLARI
ATABEY EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası - Kartal
Son 1 Hafta
Tam zamanlı Hibrit
GÜRAY GAYRİMENKUL GELİŞTİRME İNŞAAT A.Ş.
GÜRAY GAYRİMENKUL GELİŞTİRME İNŞAAT A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Hafta
Tam zamanlı İş Yerinde
ATEŞOĞLU SÜT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
ATEŞOĞLU SÜT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Kırklareli
Dün
Tam zamanlı İş Yerinde
Yerli İmalat ve Tasarım
Yerli İmalat ve Tasarım
Tekirdağ - Çorlu, Kırklareli
Dün
Stajyer İş Yerinde
Yerli İmalat ve Tasarım
Yerli İmalat ve Tasarım
Tekirdağ - Çorlu
Dün
Stajyer İş Yerinde
Dün
Tam zamanlı
HRM Solution Makers Eğitim ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi
HRM Solution Makers Eğitim ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi
Tekirdağ - Ergene, Tekirdağ...
Bugün
Tam zamanlı İş Yerinde
EGE EĞİTİM VAKFI OKULLARI
EGE EĞİTİM VAKFI OKULLARI
İzmir - Menderes
Bugün
Tam zamanlı İş Yerinde
EGE EĞİTİM VAKFI OKULLARI
EGE EĞİTİM VAKFI OKULLARI
İzmir - Gaziemir, İzmir - Menderes
Bugün
Tam zamanlı İş Yerinde
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Gaziantep, 
· Denizli ve İzmir’de

bulunan toplam sekiz ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

-AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

-Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

-AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 8 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Gaziantep,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları