Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

ERZURUM TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ DANIŞMANI ENGELLİ PERSONEL
ENGELLİ QNB Finansbank
Erzurum
4.03.2024
Firmanın Tüm İlanları

ENPARA.COM SAHA MÜŞTERİ DANIŞMANI

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Antalya, Kocaeli, Ankara, Hatay, Kayseri, Gaziantep, İzmir, Adana, Tekirdağ, Trabzon, Bursa, Eskişehir, Sakarya, Samsun, Aydın, Diyarbakır
  • 19.04.2024
  • 1000+
QNB Finansbank  ENPARA.COM SAHA MÜŞTERİ DANIŞMANI İş İlanı

İş Tanımı

Enpara.com, 2012 yılında QNB Finansbank tarafından kurulan, tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve şubesiz olmasının kendisine yarattığı maliyet avantajını masrafsız ve avantajlı bankacılık anlayışıyla müşterileri ile paylaşan, Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankasıdır. Eğer siz de geleceğin bankacılığı olan dijital bankacılık alanında kariyer yapmayı hedefliyorsanız, aranan nitelikler kısmını inceleyip Enpara.com ailesine katılmak için bu ilana hemen başvurabilirsiniz.

Aranan Nitelikler

Üniversite mezuniyet töreninde kep atmış veya kep atmaya yakınım diyen,
Seyahat etmeyi seven,
Gülümsemeyi çok seven,
Arkadaş canlısı olan,
Sohbet etmekten keyif alan,
Yüz yüze konuşmak en iyisi diyen,
Diksiyonum iyidir biraz zorlasam ana haber bile sunabilirim diyen,
Takım çalışması benim işimdir diyen,
Araba kullanmayı bilirim, tüm trafik kurallarına da uyarım diyen,
Askerlik bitti ya da bedelli parası biriktireceğim en az 2 yıl tecilim var diyen,
(bu madde erkek adaylar için tabi :))
Daha önce buna benzer bir pozisyon için bankanızla görüşmedim, benim ilk başvurum olacak çok heyecanlıyım diyen,

Tam beni tarif etmişsiniz diyen herkesin başvurusunu bekliyoruz. :)

Özet Bilgiler

QNB Finansbank Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

GERÇEK OTO
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Bugün
BAŞVUR
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Bugün
BAŞVUR
Samsun - Atakum, Samsun
Dün
FORTES MÜHENDİSLİK
Bursa
17.11.2023
BAŞVUR
ÖZEL BEYLİKDÜZÜ CEBİRSEL EĞİTİM VE RASYONEL NİTELİK (CERN) KOLEJİ ANADOLU LİSESİ
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Ankara - Çankaya
Bugün
GÖK-TAŞ GRUP MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT MÜŞAVİRLİK SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ
Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
13.03.2024
BAŞVUR
İNKA İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, Bursa, Kocaeli, Edirne, Tekirdağ
Bugün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

QNB Finansbank

-1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan Finansbank 30 Eylül 2016 tarihi itibari ile konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin 5inci büyük bankasıdır. 1990 tarihinde hisseleri İMKB’de işlem görmeye başlayan Finansbank Türkiye’de halka açılan ilk özel sektör bankası oldu. Başarı öyküsü ile sektörde öne çıkan Banka, 2006 yılında hisselerinin çoğunluğunu devralarak ana sermayedarı haline gelen National Bank of Greece S.A ile yeni başarılara imza attı.

-Ezber bozan hizmet anlayışı sayesinde sektöre pek çok ilk kazandıran Banka, ilk taksitli kredi kartı olan Galaxy Card’ı 1999’da; dünyada taksit yapan ilk banka kartı olan CardFinans Nakit’i 2009’da; temel bankacılık hizmetlerini fiziksel şubeler kullanmaksızın sadece dijital kanallar üzerinden yapma imkanı sunan ve Türkiye’de bir ilk olan Enpara.com’u da 2012’de hayata geçirdi.

-Haziran 2016 tarihi itibari ile Finansbank ve iştirakleri Qatar National Bank tarafından satın alındı. QNB Finansbank, Finansal Hizmetler Grubu çatısı altındaki iştirakleri Finans Leasing, Finans Yatırım, Finans Portföy Yönetimi, Finans Faktoring, Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş, teknoloji şirketi IBTech, eFinans, Hemenal Finansman A.Ş. ile birlikte yaratıcılık, liderlik, saygı ve bağlılık ile 'BİZ' olmak değerlerini benimseyen 14,500'e yakın çalışanı ve 600’ü aşkın şubeleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

-Üstün hizmet anlayışı, yenilikçi ve proaktif yaklaşımı ile yaptığı çalışmalar ile 2004 yılında, bankacılık sektörü için çok kısa denebilecek bir sürede aktif büyüklüğü sıralamasında özel bankalar arasında 5. sıraya yükseldi. Aynı yıl, 200 milyon dolar tutarındaki sermaye benzeri krediyi alan ilk Türk bankası olması, yurtdışı piyasalar tarafından kendisine duyulan güvenin bir göstergesi oldu.

-Genç, dinamik ve nitelikli çalışanlarıyla her geçen gün hızla büyüyen, sunduğu ürün ve hizmetlerini hedeflediği mükemmel çizgiye taşıyan, ulusal ve uluslararası alanda başarılarını kanıtlayan QNB Finansbank, çalışanlarına verdiği değer ile de fark yaratıyor.İnsan Kaynakları sayfalarında bizi biz yapan değerleri tanıyacak, istihdam süreci ve kariyer politikalarımızla ilgili merak ettiğiniz sorulara yanıt bulacaksınız. Hepinize başarılar dileriz.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları