Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Ofis ve Yönetici Asistanı

  • 27.05.2020
  • 500 - 1000
  • 5423 Görüntüleme

İş Tanımı

Uluslararası sektörde ve iç piyasada hizmet veren ajansımızda ofis işleyiş operasyonuna ve yönetimine destek verecek, insan ilişkilerinde ve iletişimde kuvvetli, çözüm odaklı ve pratik düşünebilen, organize olabilen, verilen görevi sonuca götürebilen, sistemli bir şekilde, yoğun tempoda çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz. 

Ofis programlarına hakim ( word, excell, powerpoint ), bilgisayar ve ofis gereçlerini kullanabilen, sosyal medya ve güncel teknolojiye hakim, online araştırma, online işlem, satın alma ve iş takibi yapabilecek, yurt dışı ve yurtiçinden gelen misafirlerimizin ve şirket yöneticilerinin uçuş rezervasyonlarını yapmaya yetkin, ofis gereçlerinin tedariği için gerekli araştırmaları yaparak satınalmasını yapabilecek, idari işlerden anlayan, data girişi ve faturalama işlerinde başarılı olabilecek donanıma sahip adaylarla çalışmak istiyoruz.

Temel İngilizce bilgisi yurtdışından gelen misafirlerimizle ve mail trafiğini yönetebilmek için gereklidir, başlangıç seviyesinde kendini ifade edebilecek kadar ingilizceye hakim adayları da değerlendirmeye alıyoruz. Lütfen seviyenizi belirtiniz.

Aranan Nitelikler

Güleryüzlü, pratik düşünebilen, esnek çalışma saatleri ile ilgili problemi olmayan, moda ve reklam sektörüne ilgili olmak adaylar için artıdır. Fotoğraf çekmekten keyif alan, moda fotoğrafçılarını ve moda dergilerini takip eden, sosyal medya, ofis, idari işler becerilerine yatkın, sorumluluk sahibi organizasyon becerisi yüksek, araştırmacı ve girişimci adaylar tercih edilecektir.

Ofis programlarına hakim ( word, excell, powerpoint ), bilgisayar ve ofis gereçlerini kullanabilen, sosyal medya ve güncel teknolojiye hakim, online araştırma, online satın alma ve iş takibi yapabilecek, yurt dışı ve yurtiçinden gelen misafirlerimizin ve şirket yöneticilerinin uçuş rezervasyonlarını yapmaya yetkin, ofis gereçlerinin tedariği için gerekli araştırmaları yaparak satınalmasını yapabilecek, idari işlerden anlayan, data girişi ve faturalama işlerinde başarılı olabilecek donanıma sahip adaylarla çalışmak istiyoruz.

Pozisyon gereği çok yönlü düşünebilen, araştırmacı, sorumluluk alabilen ve aktif çalışmaktan keyif alabilecek bir ofis ve yönetici asistanı arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÇETİN GROUP
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
COLDWELL BANKER
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Son 1 Hafta
POİNT KARGO
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
KURUMSALA KİRALIK
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Ay
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İstanbul Avrupa Yakası
03.07.2020
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
25.06.2020
SENSATİONLİFE MODA VE TEKSTİL
İstanbul Avrupa Yakası - Sultangazi, İstanbul Avrupa Yakası
09.07.2020
MYPROJECT İNŞAAT VE GAYRİMENKUL LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ARRAY MOBİLYA RAYLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Nature Gıda
İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa
Dün
BENZER TÜM İLANLAR