YEMEK VE KANTİN PERSONELİ

  • 03.01.2022
  • 0 - 50
  • 1991 Görüntüleme
İSTANBUL ŞİRİNEVLER BİREY ÖZEL ÖĞRETİM KURSU  YEMEK VE KANTİN PERSONELİ İş İlanı

İş Tanımı

Şirnevler Birey Eğitim Kurumlarında görevlenidirilmek üzere personel yemeği yapabilecek kantin satışında görev alacak Personeline ihtiyaç duyulmaktadır.

Aranan Nitelikler

Personel yemeği ve kantin görevlisi

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Moodiva Gıda ve Bilgi Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
KİM GRUP
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Dün
Mehmet Edip Yüksel Holding
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
KİM GRUP
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Dün
Courtyard by Marriott Istanbul West
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Dün
HOTRAIN Otel ve Restoran Eğitimleri
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
FATİH DİLEK GIDA SAN TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
HT HOTELS
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Alrazi Hotel
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

BRY BİREY EĞİTİM YAYIN BASIM PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.

Birey Eğitim Kurumları; yayıncılık ve eğitim alanındaki tecrübeleriyle bilinen, eğitimin bir ülke için en önemli güç olduğuna inanan, özverili ve nitelikli eğitimciler tarafından kurulmuştur.

Eğitim
, sorumluluk ve özveri isteyen bir hizmet alanıdır. Sorumluluk ve özveri tecrübeyle birleştiğinde ardından başarının gelmesi kaçınılmazdır.
Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış şubeleriyle Birey Eğitim Kurumları, kısa bir sürede eğitim alanında adından söz ettiren ve aranan eğitim kurumlarından biri olmuştur.
Birey Eğitim Kurumları; eğitim anlayışını çağdaş yorumlarla besleyen, evrensel bilgiyi yerel değerlerle harmanlayan, profesyonel iş disiplininden hiç taviz vermeden, sanatçı titizliliği ve duyarlılığıyla öne çıkan Atatürkçü çizgide bir kurumdur.Her çocuk işlenmeyi bekleyen bir mücevher gibidir. Her çocuğun yapmaktan zevk aldığı, kolaylıkla yaptığı, alanında çok iyi olduğu ve yaparken huzur bulduğu bir meslek dalı vardır. Biz eğitimcilere düşen en önemli görev, çocuklarımızın kendilerini keşfetmelerini sağlamak ve bir ömür boyu mutluluk duyarak yapacakları meslek dalına onları yönlendirmektir.

Başarı; öğrenci, öğretmen, okul, aile ve çevrenin katkılarıyla ortaya çıkan kolektif yapının ürünüdür. Öğrenci, öğretmen, okul ve ailenin etkin iletişim ve işbirliğiyle başarının kaçınılmaz olduğuna inanıyoruz. Tüm eğitim dönemi boyunca bu sıkı işbirliğinin takipçisi oluyoruz.Kendini keşfetme yolculuğuna çıkacak yeni bireylerle yol arkadaşlığı yapmak ve onların kendilerini keşif yolculuğuna tanık olmak en büyük arzumuzdur.

Çünkü biz her BİREY’in eğitime ayrı bir değer kattığına inanıyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları