Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Garson
OFTON İNŞAAT TUR. VE YAT.SAN.TİC.A.Ş.
Muğla - Bodrum
Son 1 Hafta
Stajyer
OFTON İNŞAAT TUR. VE YAT.SAN.TİC.A.Ş.
Muğla - Bodrum
22.02.2021
Firmanın Tüm İlanları

Misafir İlişkileri Şefi

İstanbul Avrupa Yakası
 • 05.01.2021
 • 100 - 200
 • 3254 Görüntüleme
Double Tree by Hilton Piyalepaşa Misafir İlişkileri Şefi İş İlanı

İş Tanımı

Ofton İnşaat Turizm Yatırım San. Tic. A.Ş. bünyesinde yer alan DoubleTree by Hilton Piyalepaşa otelimizde görev almak üzere Misafir İlişkileri Şefi aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

 • Tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun
 • Misafir İlişkileri alanında minimum 3 yıl tecrübeli
 • Çok iyi derecede İngilizce bilen (tercihen 2. dil bilen)
 • Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş
 • Ofis programlarına hakim
 • Dış görünümüne önem veren, güleryüzlü
 • İnsan ilişkileri kuvvetli, problem çözme yeteneğine sahip
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak
 • Takım çalışmasına yatkın

Özet Bilgiler

OFTON İNŞAAT TUR. VE YAT.SAN.TİC.A.Ş. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

ARSAN KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
LEGACY OTTOMAN HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Dün
LE MERIDIEN HOTEL ETILER
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
WHİTE CORNER HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
DoubleTree By Hilton İstanbul Sirkeci
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
SHERATON ISTANBUL LEVENT
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İSTANBUL GÖNEN HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ALİBEYKÖY RAMADA OTEL
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
LE MERIDIEN HOTEL ETILER
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
URANUS HOTELS
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

OFTON İNŞAAT TUR. VE YAT.SAN.TİC.A.Ş.

Ofton İnşaat, 2003 yılında Yusuf Şimşek ve İsmail Hakkı Altun’un tecrübelerini bir araya getirmesiyle kurulmuş olan Konsept İnşaat Projeleri şirketidir. Her iki eş başkan da 1980 senesinden beri inşaat sektöründe kendi şirketleri ile farklı projeleri hayata geçirmiş olup, daha sonra deneyim ve güçlerini birleştirme kararı almışlardır. Bu güç birliğinin getirdiği deneyim ve uzmanlıkla, kuruluşundan bu yana Ofton İnşaat gayrimenkul sektöründe markalaşma yönünde atılan adımlara öncülük etmektedir.

Yaptığı her projede ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel değişimlerini yakından takip edip ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunarken, yaşam kalitesi standartlarını da yukarı çekmeye özen göstermektedir. Bu amaçla Ofton İnşaat, şehrin en iddialı lokasyonlarında bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, deprem yönetmeliğine uygun, arazinin gerektirdiği inşaat tekniği göz önünde bulundurularak dayanıklı, güvenli ve çağdaş yaşam alanları geliştirmektedir.

Ofton İnşaat projeleri; tasarım ve şantiye aşamaları nitelikli teknik kadrosu tarafından kendi bünyesinde yürütülmektedir. Bu sayede proje süreçlerinde hızlı şekilde ilerleyerek müşterilerine eksiksiz anahtar teslim mekânlar sunmaktadır.

2003’den bu yana projeleriyle İstanbul’un muhteşem dönüşümünde öncülük eden, her biri çevreye ve doğaya saygılı, yeşili ve maviyi önemseyen özgün konut projeleri geliştirmektedir. İstanbul’da; Merter, Kavacık, Bomonti, Beyoğlu, Şişli, Etiler, Ortaköy, Koşuyolu ve Kandilli ve Ege’nin incisi Bodrum’da “Elysium” markası ile oluşturduğu farklı yaşam konseptleriyle müşterilerine “şehrin en güzel lokasyonlarını” Ofton kalitesi ve ayrıcalığı ile sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini, kaliteyi ve güveni ön planda tutarak projeleri söz verilenden erken teslim edebilmek Ofton’un öncelikli hedeflerinden biridir.

Türkiye genelinde ses getirecek lider projeler için çalışmalarına devam etmekte olan Ofton geliştirmeye devam ettiği konut projeleriyle uluslararası alanda da yaşam ve konut anlayışını değiştirmeye devam edecektir.

Öte yandan, bünyesinde oluşturduğu Turizm Grubu ile şehir otelciliği alanında da faaliyetler yürütülmektedir. Şehir merkezlerinde inşa ettiği ve dünyaca tanınmış uluslararası otelcilik markalarının işletmeciliğini üstlendiği otelleri ile ülke turizmine de katkıda bulunmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları