Ütü Paket Şefi

İstanbul Avrupa Yakası
  • 17.03.2021
  • 100 - 200
  • 7776 Görüntüleme

İş Tanımı

Üretim Planlama Sorumlusu ve Üretim Müdürü tarafından hazırlanan 4 haftalık ütü paket planına göre gerekli organizasyonları yapmak, iş planlarını oluşturmak
Ütü paketinin kapasitesine uygun şekilde çalışmasını sağlamak, saatlik kontrol ederek kapasitede sorun olmaması için gerekli önlemleri alarak çözümler üretmek
İş planlarına göre gelen ürünleri sayarak teslim almak, irsaliyede yazan adetleri kontrol ederek onaylamak, sorun olduğu durumlarda en geç 24 saat içinde Üretim Müdürü'ne yazılı bilgi vererek eksikleri bildirmek, üretimi beden, renk adet bazında takip ederek yönetmek
İşe başlamadan önce onaylı numunesini, trim kartını, sipariş bilgilerini, müşterinin istediği ütü şeklini, paketleme bilgilerini, müşterinin ölçü toleranslarını ilgili müşteri temsilcisi ve üretim ekibinden almak

Aranan Nitelikler

Tercihen lise veya dengi mezunu olmak
Benzer görevlerde en az 4-5 yıl çalışmış olmak
Ön kontrol-ütü-son kontrol-optik ve paketleme bölümlerinde deneyim sahibi olmak
Kalite standartları yüksek olmak
Titiz olmak, ekip çalışmasına yatkın olmak
Disiplinli olmak, iş takibi yapabilmek
Kumaş hatalarını bilmek, detaycı olmak ve ayrıntılara dikkat edebilmek
Verilen görevin sonucuna ulaşılıncaya kadar takibini yapabilmek

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

STİL GİYİM SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Son 1 Ay
SURA HOTELS
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

STİL GİYİM SAN. VE TİC. A.Ş.

-Yüksek etik standartları ve üstün üretim standartlarına, en iyi iş uygulamaları ve çevreye duyarlı ilkelere dayanan temel değerlerimizle, misyonumuzu genişletmeye devam etmekteyiz.

-Stil Giyim; Kalite iş ve zamanında ürün teslimatı ile hizmet ve doğru çözümler sunarak müşteri beklentilerine cevap vermektedir.Stil Giyim; Tekstil endüstrisinde yerleşik konum ile 30 yıllık deneyimi tek çatı altında birleştirmiş ve emin bir şekilde sektör içinde yol almaktadır.
MİSYONUMUZ
  • Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen şirketimiz, tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir.
  • Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir” ilkesiyle STİL GİYİM kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan STİL GİYİM ismini kurum olarak iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir STİL GİYİM için çalışmaktayız.
  • Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.
VİZYONUMUZ
  • Daima yenilikçi, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamak tek amacımızdır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları